Запрошуємо на конференцію «Екологічні та гігієнічні проблеми сфери життєдіяльності людини»
19 березня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологічні та гігієнічні проблеми сфери життєдіяльності людини». Організатор – Інститут гігієни та екології НМУ.
Головна мета заходу спрямована на формування міждисциплінарних багаторівневих зв’язків екології та профілактичної медицини, як складової системи громадського здоров’я, на розуміння парадигми еколого-гігієнічних взаємин, спрямованих на зміцнення здоров’я людини через соціальні та економічні детермінанти, включно із питаннями безпеки харчових продуктів, умов праці, способу життя, профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб.
Конференція важлива також і для встановлення траєкторії гармонізації науково-дослідної діяльності в сфері єдиного здоров’я з основними політиками ЄС та в підготовці докторів наук, докторів філософії, магістрів, що особливо актуально у розрізі післявоєнного відновлення, є невід’ємною частиною сучасного бачення розвитку наукового та суспільного потенціалу.
Учасники розглянуть теми:
- Еколого-гігієнічні питання у збереження здоров’я та забезпечення повноцінного життя людей за умов сучасного застосування хімічних речовин у сільському господарстві, на виробництві, у побуті.
- Питання гігієнічної та екологічної оцінки факторів ризику фізичної, хімічної і біологічної природи, їх медико-санітарної регламентації, моніторингу впливу на здоров’я людини та довкілля.
- Сучасні технології застосування хімічних речовин у сільському господарстві, на виробництві, у побуті, що спрямовані на збереження здоров’я та забезпечення повноцінного життя людей.
- Біологічна безпека та біологічний захист у медичній галузі, промисловості, сільському господарстві та побуті.
- Методи ідентифікації та оцінки полютантів у повітрі, воді, ґрунті, харчових продуктах та розрахунків індивідуального, сумарного та популяційного ризиків.
- Медичні та екологічні аспекти оцінки впливу бойових дій та надзвичайних ситуацій на здоров’я населення та стан довкілля, виклики повоєнного відновлення.
- Громадське здоров’я – шляхи гармонізації у світовий простір, у вимірі подій, постатей та новацій.
- Розвиток кадрових ресурсів в системі громадського здоров’я у міжсекторальному аспекті.
- Лідерство та управління громадським здоров’ям, глобальна безпека охорони здоров’я та єдине здоров’я.
Форми участі:
- усна доповідь (регламент: доповідь – 7 хвилин, обговорення – 3 хвилини);
- стендова презентація (регламент – 5 хвилин. Розмір постеру: 70 см × 100 см);
- публікація тез.
Кожен учасник отримує персональний електронний сертифікат (реєстрація та проходження тестування для отримання сертифіката обов’язкова – відповідні електронні форми будуть надані під час конференції). У сертифікаті буде вказано кількість балів БПР залежно від форми участі у конференції.
Адреса для листування: 03680, м. Київ, пр. Берестейський, 34, Інститут гігієни та екології НМУ.
Тел./факс +38 (044) 454-49-61.
Електронна адреса: donata2007@ukr.net
Для довідок:
+38 (067) 693-95-58 (відповідальний секретар конференції Наталія Миколаївна Пересунько)
електронна адреса: donata2007@ukr.net
технічні редактори:
+38 (063) 880-93-59 (Микола Васильович Кондратюк)
електронна адреса: kondratiuk.mykola@nmu.ua
+38 (063) 111-11-69 (Андрій Олександрович Подуст)
електронна адреса: kiev.photo@ukr.net.
Відповідно до Постанови Верховної Ради України № 2829-IX від 13.12.2022 (пункт 14. припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами), нагадуємо авторам про неприпустимість будь-якої наукової співпраці з російською федерацією та республікою білорусь.
Технічні вимоги до оформлення матеріалів.
За інформацією Інституту гігієни та екології НМУ