«Welcome Day Management!» запрошує бажаючих стати управлінцями у сфері охорони здоров’я

08.04.2024

10 квітня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться «Welcome Day Management!» – день відкритих дверей на кафедрі менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти. Учасники заходу детально дізнаються про навчання на магістерській освітньо-професійній програмі «Менеджмент у сфері охорони здоров’я», розробленій фахівцями кафедри.

Захід «Welcome Day Management!» відбудеться за участі магістрів спеціальності 073 «Менеджмент» і представників студентського самоврядування Інституту громадського здоров’я та профілактичної медицини НМУ. На учасників зустрічі чекають інтерактивні вправи, дискусія у форматі «запитання-відповідь» та запашна кава.

Час: 10 квітня о 13:00.

Місце проведення: м. Київ, проспект Берестейський 34 (фізико-хімічний корпус, конференційна зала Бібліотеки НМУ).

Додаткова інформація: +38 (068) 615-72-44 (Ганна Матукова), +38 (066) 863-32-80 (Наталія Прус), е-пошта: managementnmu@gmail.com

Нагадаємо, що з 2022 року змінено кваліфікаційні вимоги до посад. Нині управлінці медичних закладів мають здобути дві освіти – медичну і управлінську. Тобто, щоб обіймати посаду генерального директора (директора) /начальника (завідувача) закладу охорони здоров’я або ж заступника генерального директора (директора) / начальника (завідувача) закладу охорони здоров’я необхідно одержати диплом другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Навчання у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця за спеціальністю 073 «Менеджмент» забезпечує цю можливість.

Навчання за програмою «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» триває 16 місяців. Навчальний план становить 90 кредитів ЄКТС. До вступу на конкурсній основі допускаються випускники з НРК 6, НРК 7 будь-якої спеціальності. Випускники освітньої програми «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» підготовлені до виконання професійних функцій за одним або кількома видами економічної діяльності за «Державним класифікатором професій ДК 003-2010».

Адреса кафедри менеджменту охорони здоров’я: Київ, просп. Берестейський, 34, 3-й поверх морфологічного корпусу НМУ.

 

За інформацією кафедри менеджменту охорони здоров’я