ВІДКРИТО КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ МАГІСТЕРСЬКИХ СТИПЕНДІЙ FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM

21.04.2017

Офіс програми імені Фулбрайта в Україні приймає анкети для участі в конкурсі на отримання магістерських стипендій Fulbright Graduate Student Program. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

– Український Офіс ім.Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.

– Конкурсанти можуть подаватись на магістерську програму у США з тієї спеціальності, з якої вже отримали диплом в Україні або іншій країні, або з суміжної до зазначеної в дипломі спеціальності.
– Конкурсанти можуть подаватись на магістерську програму зі спеціальності, відмінної від зазначеної в дипломі, якщо вони мають фаховий досвід роботи за цією спеціальністю (не менше 1-2-х років) або володіють базовими  знаннями та навичками з цієї спеціальності, одержаними завдяки проходженню стажувань, тренінгів, сертифікатних та інших освітніх програм.

Повний перелік спеціальностей, за якими відкрито конкурс на участь у програмі, можна знайти за посиланням http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Дедлайн подачі анкети на участь – 16 травня 2017 р.

Анкету та детальну інформацію щодо програми можна знайти на офіційному сайті Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні http://www.fulbright.org.ua/

Координатор програми – Інна Бариш ibarysh@iie.org , student.ukraine@iie.org

Асистенти програми – office.ukraine@iie.org