ВІДБУДЕТЬСЯ CROSSFIT FIGHT

15.06.2018

Вже в цю суботу 16.06.2018р. на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця об 11.00 розпочнуться  перші професійні змагання «Crossfit fight. Part 2». Змагання з кросфіту вперше відбулися взимку 2017 року. І минулого разу на «Crossfit fight» прийшли рекордна кількість як учасників, так і глядачів. Автором ідеї та проекту виступив Роман Радюк, він же став і головним тренером. До нього в організації долучилися: Багірова Айнур, Музичко Дмитро та Грищук Євгеній. А також координатори проекту: Соколов Кирило, Юрчишин Оля, Іванов Дмитро та Бугайчук Тетяна.

Враховуючи кількість бажаючих та спортивних студентів, цього разу участь у змаганні будуть брати не лише хлопці, а й дівчата. Саме змагання складатиметься з 5 комплексів вправ, за результатами, яких буде визначено переможців. До кожного учасника буде прикріплений суддя, який уважно слідкуватиме за правильністю і точністю виконання вправи. Всі результати будуть внесені в турнірне табло. Кожен учасник отримає призи, а володарі 2 та 1 місця – грошовий приз.

Між комплексами учасників та глядачів чекають виступи черлідерів, флешмоб, пісні та конкурси для глядачів. Також, буде створений рейтинг на звання найспортивнішого факультету нашої Alma Mater, що визначатиметься активністю факультету не тільки, в участі, а й в допомозі організації проекту. Окрім, для учасників і глядачів буде фотозона. І протягом тижня потрібно буде викласти знімок з фотозони з хештегом #Crossfitfight. За найкращі фото ми даруємо подарунки.

На «Crossfit fight» будуть запрошені декани всіх факультетів та спеціальні гості, серед яких буде партнер, наставник та друг «Crossfit  fight» Кравченко Олександр – засновник «Crossfit banda», гуру кросфіту в Україні.

Проект «Crossfit fight» ставить собі за мету побити всі рекорди з проведення спортивних заходів не тільки в НМУ, а й за його межами. І вже влітку в Києві буде проведено масштабний захід, за участю команди «Crosfit fight».

Тож, запрошуємо всіх, хто хоче побачити, що таке справжній кросфіт та виграти приз від команди та організаторів, вже в цю суботу на 11.00 в спорткомплекс НМУ на «Crossfit fight».

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/163fe9c31a87bb87?projector=1

Студентський парламент