Триває прийом заявок на участь у програмі обміну Global UGRAD 2024-2025

20.11.2023

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2024-2025 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program). Фіналісти отримають можливість навчання протягом одного академічного семестру без отримання ступеню в університетах Сполучених Штатів Америки за будь-якими спеціальностями. Заявки приймаються до 15 грудня.

 Учасників програми обиратимуть за наступними критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну. Окрім навчання в університетах США фіналісти отримають можливість інтенсивного вивчення англійської мови (за необхідності), братимуть участь у волонтерській діяльності, семінарах з професійного розвитку та заходах з культурного збагачення.

Процес подання заявок

Для участі у програмі Global UGRAD приймаються анкети ЛИШЕ в електронній формі. Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті: https://webportalapp.com/sp/ugrad_student_application_2024 щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн.

Будь ласка, уважно прочитайте всі інструкції та інформацію, перш ніж заповнювати заявку, і перегляньте всі поля, перш ніж надсилати онлайн заявку. Заявку можна зберегти та відправити пізніше, але до дати дедлайну. Усі поля в заявці повинні бути заповнені англійською мовою.

Вимоги до кандидатів та умови проведення конкурсу

 Кінцевий термін подання заявок

Прийом анкет закінчується 15 грудня 2023 року о 18:00 за київським часом через централізовану онлайн систему організації World Learning.

Неповні анкети, а також анкети, подані після 15 грудня 2023 року, не розглядатимуться.

Кандидат зобов’язаний запитувати всі академічні документи та рекомендації вчасно, щоб отримати їх до кінцевого терміну подання заявок.

Контактна електронна адреса:

KyivUGRAD@state.gov
Telegram-бот: https://t.me/UGRAD_Ukraine_bot

Відділ міжнародних звязків