СТАЖУВАННЯ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ НМУ В УНІВЕРСИТЕТІ ТРАДИЦІЙНОЇ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ (ГАНЬСУ, КНР)

23.08.2017

У рамках Угоди про міжнародне співробітництво між Університетом традиційної китайської медицини міста Ланьчжоу (КНР) і Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця та відповідно до стратегії розвитку Університету організовується стажування для співробітників НМУ за напрямом “Традиційна китайська медицина” тривалістю 5 тижнів.

Навчання буде проводиться на базі клініки Університету традиційної китайської медицини міста Ланьчжоу.
Період стажування – 28 жовтня – 2 грудня 2017 р.
Участь у програмі стажування платна.
Вартість участі – $1700.
Цими коштами покривається повна програма стажування – оформлення візи, переліт, трансфер, медичне страхування, навчання, проживання, харчування та послуги перекладача.
Охочі взяти участь у стажуванні мають до 10 вересня надіслати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків intdep@nmu.ua скан закордонного паспорту та до 20 вересня оплатити участь.

Контакти:
Координатор стажування – доцент Українського тренінгового центру сімейної медицини НМУ Головчанський Олександр Миколайович (тел. 093 388 56 24)
• Відділ міжнародних зв’язків (044 235-21-31)

Звертаємо Вашу увагу на те, що стажування враховується при складанні рейтингу кафедри.
Університет традиційної китайської медицини провінції Ганьсу (Gansu University of Traditional Chinese Medicine) (до 2011 р. – Коледж) був заснований у 1978 році як самостійний навчальний заклад, який ставив за мету підготовку для охорони здоров’я КНР фахівців з традиційної китайської медицини. Сьогодні він налічує близько 5 тисяч студентів, надає медичну та фармацевтичну освіту за рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії за 13 спеціальностями (у т.ч. ТКМ, клінічна медицина, інтегративна клінічна медицина на основі традиційної китайської та західної медицини, менеджмент в охороні здоров’я, громадське здоров’я, державне управління, міжнародна економіка в медицині та фармації, медсестринська справа тощо). Заклад має три інститути, шість університетських лікарень та 51 клінічну навчальну базу потужністю 17 971 ліжко-місце. Загальна кількість співробітників університету становить 2600 осіб, серед яких понад 1500 – професорів, доцентів, викладачів вищого та середнього рівня. Університет ТКМ Ганьсу підтримує близько 390 наукових проектів, з яких 68 відзначені державними нагородами за видатні досягнення в галузі науки і техніки, а також педагогіки. Науковці закладу пишаються видатним науковим проектом Dun Huang TCM, який отримав національну нагороду та оцінюється як наукова робота світового класу. Університет ТКМ розвиває наукове та академічне співробітництво з багатьма установами світу, у т.ч. США, Великобританії, Німеччини, Японії, Кореї, Гонконгу і Тайваню. У 2013 році започатковано співробітництво з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця.