Розпочато прийом заявок для одержання стипендії імені Фулбрайта

07.02.2024

Стартувала кампанія з прийому заявок для участі у щорічних конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження у США у 2025-2026 академічних роках. Конкурси відбуватимуться за сприяння Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти (IIE).

  • До 16 травня 2024 року приймаються документи на конкурс програми Fulbright Graduate Student Program, яка розрахована на студентів старших курсів та випускників ЗВО, які упродовж від одного до двох років матимуть можливість здобути ступінь магістра в університетах США.
  • До 1 листопада 2024 року приймаються документи на конкурс програми Fulbright Research and Development Program, яка розрахована на молодих викладачів-дослідників та передбачає проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. 
  • До 15 жовтня 2024 року приймаються документи на конкурс програми Fulbright Visiting Scholar Program, яка розрахована на науковців та фахівців, що проводитимуть дослідження в університетах, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях та архівах США, тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Додаткова інформація

Відділ міжнародних зв’язків