Ректор НМУ Юрій Кучин виступить спікером вебінару «Медосвіта: шлях до змін» від GMKA

16.02.2024

20 лютого ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор Юрій Кучин виступить спікером вебінару «Медосвіта: шлях до змін» від GMKA. У рамках проєкту українські та закордонні експерти у галузі охорони здоров’я розповідають про підготовку медичних кадрів в Україні, країнах ЄС та США, про переваги та недоліки української системи, а також виклики, які стоять перед навчальними закладами та управлінцями, відповідальними за професійний розвиток майбутніх лікарів.

Під час лекції говоритимуть про те, що впливає на кількість та якість лікарів у країні, яка роль університетів у цьому та що з цим відбувається зараз, як впровадження міжнародних іспитів може вплинути на якість знань студентів-медиків і як боротися з плагіатом та іншими формами недоброчесності в академічному медичному середовищі. Також під час зустрічі учасники почують відповіді на багато інших питань щодо підготовки майбутніх лікарів.

Дата проведення: вівторок, 20 лютого.

Початок події о 19:00.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/wzcY3bsF7VtvLadeA

Довідково. Юрій Кучин – ректор НМУ імені О.О.Богомольця, доктор медичних наук, професор. Юрій Кучин є досвідченим управлінцем у сфері охорони здоров’я та лікарем-анестезіологом, який працював у військовому шпиталі, приватних і міських клінічних лікарнях Києва, має експертний досвід у діяльності дорадчо-консультаційних органів при МОЗ, Департаменті охорони здоров’я міста Києва і Центральному бюро судово-медичної експертизи. Продовжує поєднувати адміністративну роботу з викладанням і практикою лікаря-анестезіолога та консультанта з інтенсивної терапії.

Пресцентр НМУ за інформацією організаторів