На семінарі з міжнародною участю презентують нову Клінічну настанову та стандарти медичної допомоги при рахіті

21.03.2023

06 квітня відбудеться семінар з міжнародною участю «Рахіт, дефіцит вітаміну D та остеопороз в педіатричній практиці». Захід проводитиметься в режимах онлайн і офлайн за організації кафедри педіатрії №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця і Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит».

Під час семінару слухачі дізнаються про:

  • Лабораторні та інструментальні методи дослідження при остеопорозі та остеомаляції.
  • Діагностичні можливості денситометрії.
  • Рахіт: презентація нової Клінічної настанови та Стандартів медичної допомоги.
  • Диференційна діагностика аліментарного та спадкового рахіту.
  • Дефіцит та недостатність вітаміну D: сучасна тактика менеджменту.

У семінарі візьмуть участь експерти міжнародного рівня: експерт з діагностики та лікування рахіту у дітей, проф. Т. Тахер і президент Європейської асоціації з вітаміну D, проф. П. Плудовські. Серед сертифікованих експертів з діагностики остеопорозу: президентка Української асоціації остеопорозу, проф. Григор’єва Н.В., проф. Балацька Н.І. та д.мед.н. Бистрицька М.А., і експерти України з питань діагностики та лікування рахіту: проф. Бекетова Г.В., проф. Яблонь О.С., д.мед.н. Марциняк.

Слухачі матимуть унікальну можливість обговорити клінічні випадки та задати запитання усім лекторам заходу. Міжнародні спікери також будуть залучені до дискусії.

На захід запрошуються сімейні лікарі, педіатри, лікарі-ортопеди дитячі, лікарі-лаборанти, рентгенологи, лікарі-гематологи дитячі, лікарі-онкологи дитячі, лікарі-онкогематологи дитячі, лікарі-ендокринологи дитячі, лікарі-гастроентерологи дитячі, лікарі-ревматологи дитячі, лікарі-неврологи дитячі, лікарі-нефрологи дитячі, медичні генетики, реабілітологи, спеціалісти центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, лікарі-інтерни та студенти медичних університетів.

Сертифікат БСП – 10 балів. Участь безкоштовна.

Відвідування школи-семінару можливе лише за попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/6kLTw4PxfC5EdBKFA

Програма семінару: (документ)

 

За інформацією кафедри педіатрії №1