Майбутніх інтернів-акушерів-гінекологів запрошують на екскурсію до Перинатального центру Києва

19.03.2024

На кафедрі акушерства, гінекології та неонатології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проведуть серію ознайомчих екскурсій на базах стажування для майбутніх інтернів-акушерів-гінекологів. Перша така екскурсія відбудеться 22 березня до Перинатального центру міста Києва. Захід відбудеться за участі висококваліфікованих викладачів і лікарів.

Зазначимо, що у  2023 році у Перинатальному центрі столиці відбулось 4119 пологів, що є найбільшим показником серед рододопоміжних закладів Києва та становить 21% від усіх пологів столиці в минулому році. У 2009 році Міністерством охорони здоров’я України Розширеною ініціативою ВОЗ ЮНІСЕФ Київському клінічному пологовому будинку №7 присвоєно звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». Це звання було підтверджено у 2013 та 2017 роках.

Дата проведення: 22 березня.

Час: 15:00.

Місце: м. Київ, вул. Предславинська, 9, КНП «Перинатальний центр м. Києва». З собою необхідно мати халат (хірургічний костюм), маску та змінне взуття.

Контактна особа: асистент кафедри Кирило Венцківський +380 (93) 665-02-22.

Наголошуємо, на кафедрі акушерства, гінекології та неонатології післядипломної освіти НМУ лікарі-інтерни мають можливість здобути престижу спеціальність акушера-гінеколога у межах програми підготовки в інтернатурі. Сучасна, професійна та прогресивна команда фахівців допомагає здобути сучасні знання та вміння, всебічна програма, потужні бази стажування дають можливість стати успішним лікарем високого рівня. Запрошуємо на навчання!

За інформацією кафедри акушерства, гінекології та неонатології ІПО НМУ