КОНКУРС НА ОДЕРЖАННЯ ГРАНТІВ НА СТАЖУВАННЯ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ РАКУ СЛОВАЧЧИНИ

28.03.2017

Команда M-Gate.org оголошує конкурс на одержання грантів на стажування в Національному інституті раку Словаччини.

У травні 2017 року розпочинається серія стажувань для молодих медиків України у Національному інституті раку Словаччини, місто Братислава!

Будуть розглянуті заявки від лікарів віком до 30 років, інтернів та студентів 6 курсу. Стажування триватиме впродовж одного місяця за одним з напрямків: хірургія, клінічна онкологія, радіаційна онкологія. Відповідно, обрані претенденти мають бути інтернами, або ж лікарями даного фаху. Щодо студентів – обов`язковою є вагома зацікавленість у одному з вказаних напрямків.
Крім того, стажери зможуть ознайомитись з роботою всіх відділень інституту, незалежно від спеціальності та рівня підготовки.

Відбір претендентів на гранти передбачає наступні кроки:

1. Спершу ви надсилаєте нам заявку на пошту mgate.fellowship@gmail.com, в листі прикріплюєте ваші CV та мотиваційний лист, адже нам важливо зрозуміти – чому саме Ви будете найкращим претендентом на цю винагороду. Дедлайн – 2 квітня

2. Протягом доби ми сформуємо список лідерів та оголосимо його 3 квітня! Автори 25 найпереконливіших заявок будуть запрошені взяти участь у тренінгу з лідерства від платформи “Сходи в майбутнє”.

3. 7 квітня о 10:00 відібрані кандидати повинні з’явитись для проходження фахового тестування, перевірки володіння англійською мовою та, найцікавіше, для безкоштовної участі у багатогодинному інтерактивному тренінгу від координаторів платформи “Сходи в майбутнє”. Під час активного спілкування буде сформовано рейтинговий список учасників з розрахунку: 60 балів за фахове тестування, 20 балів – володіння англійською, 20 балів – лідерські, патріотичні якості.

4. Три претенденти, котрі наберуть найбільшу кількість балів, отримають гранти на проходження стажування в Національному інституті раку Словаччини. Ще двоє осіб за рейтингом отримають можливість самостійно оплатити вартість стажування – 300 Є.

5. Стажування для двох осіб почнеться 1 травня, для ще двох – 1 червня та останній переможець почне працювати з 1 липня.