Благодійний аукціон НМУ: лот №1

03.10.2023

Благодійний аукціон з метою збору коштів на купівлю розвідувального дрона для 11-го окремого батальйону спеціального призначення, у якому служить наш студент Дмитро Стахов розпочато. Представляємо перший лот аукціону – майстер-клас з пошуку венозного доступу та пункція вен під ультразвуком від ректора нашого Університету Юрія Леонідовича Кучина.

Мрієте стати анестезіологами або хочете набути навичок, що необхідні будь-якому лікареві в екстреній ситуації? В обох випадках ви потрапили за адресою. Бажаєте відвідати такий майстер-клас?

Тоді запрошуємо долучитися до благодійного збору на DJI Mavic для наших військових та отримати шанс перейняти безцінний досвід нашого ректора, лікаря-анестезіолога, лікаря невідкладних станів, Заслуженого лікаря України.

Зацікавило? Тоді мерщій роби свою ставку, заповнюй відповідну форму та отримай можливість відвідати унікальний майстер-клас з пошуку венозного доступу та пункції вен під ультразвуком. Водночас, ви зробите свій внесок в історію перемоги добра над злом!

Форма реєстрації учасника аукціону 

Банка для донатів