НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АНОНС: УКРАЇНСЬКО-ШВЕДСЬКИЙ ТРЕНІНГ З ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

13.10.2016

З 27 по 29 жовтня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться другий Українсько-шведський освітній тренінг для молодих учених «Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень».

Тренінг організовано в рамках довгострокового науково-дослідного співробітництва між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Каролінським Інститутом і розраховано на слухачів післядипломного рівня: магістрів, аспірантів, молодих учених.

Пропонований тренінг є продовженням попереднього «Епідеміологія I: Вступ до епідеміології», який відбувся в жовтні минулого року. Цього року основна увага буде приділена питанням, пов’язаним з дизайном дослідження (у першу чергу з методологією випадок-контроль), з базами дослідження, ефективністю дослідження, зіставленням в епідеміологічних дослідженнях, інтерпретацією епідеміологічних даних та оцінкою ризиків. Ідея запропонованого тренінгу, а також його структура, аналогічні до тих, які використовуються в Каролінському Інституті на післядипломному навчальному курсі “Епідеміологія II: Дизайн епідеміологічних досліджень”.

Теми тренінгу:
Дизайн досліджень “випадок-контроль”
Дизайн перехресних досліджень випадків
Інтерпретація епідеміологічних даних
Оцінювання ризиків

Структура тренінгу включає лекції та роботу слухачів у групах, передбачає забезпечення матеріалами лекцій та ситуаційних завдань, які будуть використані в ході групових дискусій.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Обов’язковою є попередня реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG-g18HUvYazsHgqzWRRPlrXYd927lLPNdvl_lN1V1CiWnGg/viewform

Робоча мова: англійська

Керівник курсу:

Грузєва Олена, MD, PhD, постдок Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) (The Institute of Environmental Medicine, Karolinska Institutet, Stockholm, Sweden).

Викладачі курсу:
Першаген Йоран, MD, PhD, професор Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) (The Institute of Environmental Medicine, Karolinska Institutet, Stockholm, Sweden).
Пико Андрій, MD, аспірант Інституту медицини навколишнього середовища (Каролінський Інститут, Стокгольм, Швеція) (The Institute of Environmental Medicine, Karolinska Institutet, Stockholm, Sweden).

Співoрганізатор курсу з української сторони: Грузєва Тетяна Степанівна, д.м.н., професор, завкафедрою організації охорони здоров’я та соціальної медицини НМУ імені О.О. Богомольця (Київ).

Місце проведення занять:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Контактна інформація:
Керівник курсу Грузєвa Оленa: olena.gruzieva@ki.se

1280px-karolinska_institutet_logo-svg

page1

page2