У НМУ відбудеться лекція американського лікаря невідкладних станів Аллона Амітаї

02.02.2023

3 лютого відбудеться офлайн-лекція на тему «Загальні поняття про травму для лікаря не травматолога – основні протоколи та типові помилки» («Introduction to trauma for the non-trauma doctor – basic protocols and common mistakes») від Аллона Амітаї – доктора медичних наук, лікаря невідкладних станів у Меморіальному госпіталі Вілкокса/Hawaii Pacific Health (США). Це – цікавий і важливий захід у колаборації медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та волонтерської організації «FRIDA».

Лікар здолав тисячу кілометрів, аби допомогти українським військовим на лінії фронту. Останні декілька тижнів Аллон Амітаї присвятив роботі у стабілізаційному пункті в одній із найгарячіших точок нашої країни в Донецькій області. А тепер хотів би поділитися своїм досвідом із студентами Національного медичного університету імені О.О. Богомольця особисто.

Лекція відбудеться 3 лютого, о 17 годині, у лекційній аудиторії №3 морфологічного корпусу НМУ із синхронним перекладом українською.

Для участі обов’язкова реєстрація: bit.ly/40jCHon

Для бажаючих відеотрансляція лекції: bit.ly/3jj8aX4

Додаткова інформація: https://www.facebook.com/events/5764266153621978/

У рамках заходу запланована жива дискусія, де обговорюватимуть питання TCCC, MARCH-протоколів і розбиратимуть помилки, що найчастіше допускаються в наданні першої медичної допомоги постраждалим.

 

За інформацією М3