НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

27 СЕРПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ОРТОПЕДІВ, ТРАВМАТОЛОГІВ, ЛІКАРІВ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

25.08.2022

27 серпня о 10.00 розпочнеться науково-практична онлайн-конференція «Травма та її наслідки. Вогнепальні переломи. Сучасні технології лікування. Заміна методу фіксації. Інфекційні ускладнення». Захід організовано  Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця, ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» та ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» для ортопедів, травматологів, лікарів загальної практики та сімейних лікарів.

Зареєструватися для участі в науково-практичної конференції, ознайомитися з програмою та дізнатися детальніше можна за посиланням:  https://zaslavskiy.esclick.me/w62gNEdrY8q . Посилання на трансляцію надійде за годину до  початку заходу на електронну адресу учасника лише після його реєстрації.

Модератор конференції, завідувач кафедри травматології та ортопедії, професор Олександр Бур’янов виступить із науковою доповіддю «Післятравматична дистрофія кінцівок (КРБС І типу). Сучасна стратегія діагностики та лікування». Він наголосив на актуальності тем, що розглядатимуться та відзначив високий професійний рівень спікерів.

 

Пресцентр за матеріалами кафедри травматології та ортопедії