26 січня відбудеться конгрес «Діти і війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу»

24.01.2023

До роботи Конгресу залучені провідні психологи, науковці, лікарі України та гості з США, Латвії, Литви, Великобританії й інших країн.

Конгрес проводиться за підтримки: МОЗ України, Фундації «Фонд дитячої лікарні» Латвії, Асоціації дитячих лікарень України.

На заході будуть висвітлені питання сучасного уявлення першої психологічної допомоги дітям із воєнною травмою, дітям переселенцям, які знаходилися в окупації; профілактики та лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР); ресурсів психологічної інтервенції для роботи фахівців з психологічною воєнною травмою.

Провідними національними та міжнародними науковцями різних галузей медицини – психіатрами, психологами, фізичними терапевтами, педіатрами, неврологами, кардіологами, лікарями сімейної медицини будуть окреслені практики про причини і розвиток загальносоматичних захворювань та їх прояви в психології, міждисциплінарний погляд фахівців на складні клінічні ситуації, особливості лікування, профілактики та реабілітації.

Конгрес буде проведено в онлайн та офлайн форматі.

Програма конгресу: https://docs.google.com/…/1Xbwpg…/edit

 

Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/HL2bTWZrZU5YJWw37

Трансляція за посиланням: https://youtu.be/Ma9twYMAMo0

 

Місце проведення Конференції:

Premier Palace Hotel Kyiv бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ 01024, Україна.

Початок реєстрації о 8:00.