1 квітня – благодійний бал «Бріджертонів» у НМУ

30.03.2023

У перший день квітня медичний факультет №2 в фізико-хімічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця організовує благодійний бал у стилі всім відомих «Бріджертонів» на користь Збройних Сил України.

ЗСУ – найважливіші люди країни! Завдяки їхній самовідданості, ми, українці, маємо змогу вільно жити та працювати на користь рідної Батьківщини та власної родини. Вони несуть світло та спокій, надихають мільйони українців боротися. Вони є прикладом справжніх Людей, які готові віддати все заради своєї країни та затишного майбутнього наших дітей. Кожного ранку ми прокидаємося та дякуємо нашим захисникам і захисницям за ще один день.

Поринь у епоху Регентства Великої Британії XIX століття. Дозволь собі відчути чарівну атмосферу в стінах рідної Alma Mater і зробити свій внесок для наближення довгоочікуваної перемоги. М2 запрошує всіх охочих відвідати благодійний бал «Бріджертонів» і зробити свій донат на наших захисників.

100% виручених коштів із квитків буде передано на ЗСУ!

Початок о 13:30

Щоб потрапити на бал:

  • донатьте на ЗСУ мінімум 350 грн. на моно банку (5375 4112 0389 3149): https://send.monobank.ua/jar/9YaqDRqKx1;
  • реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/wQthh6ca2m9gAgtB8 і обов’язково прикріпіть в анкеті скрін донату – це Ваш вхідний квиток.

До зустрічі на балі!

Пресцентр НМУ