НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Оголошення

Практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+»

за участю менеджера Національного Еразмус+ Офіса в Україні Петра Івановича Крайніка у Національному медичному університеті імені
О. О. Богомольця

 

16 січня 2020 р. Національний Еразмус+ Офіс в Україні у співпраці з Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця проведуть практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+» для викладачів та працівників університету за участю менеджера Національного Еразмус+ Офіса в Україні Петра Івановича Крайніка у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця.

Мета напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+: активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідеї Об’єднаної Європи.

 

ЩО? Практичний семінар-тренінг «Як підготувати проектну заявку за напрямом Жан Моне програми ЄС Еразмус+»

ДЕ? вул. Пушкінська, 22, велика лекційна аудиторія (1-й поверх)

Коли? 16 січня 2020 р. , з 16:00-17:30.

Доповідач? Петро Іванович Крайнік, менеджер Національного Еразмус+ Офіса в Україні

 

Контактна особа: Науменко Галина Миколаївна

Контакти:  intdepnmu@gmail.com

 

Детальна інформація по напрямку Еразмус + Жан Моне за посиланнями: https://erasmusplus.org.ua/erasmus/zhan-mone.html

https://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/mizhnarodne-spivrobitnytstvo/erasmus-jean-monnet/

 

 

 

 

 

Академічний LEAP Воркшоп у рамках Мережі Жан Моне (26 – 27.03.2020, м. Львів)

Національний Еразмус+ Офіс в Україні (НЕО в Україні) запрошує долучитися до Академічного LEAP Воркшопу у рамках Мережі Жана Моне, метою якого є обговорення експертним середовищем релевантних аспектів викладання євроінтеграційної тематики у різних державах, зокрема в Україні, та стати майданчиком для рефлексій щодо сучасних освітніх трендів у сфері Європейських студій.

Дата проведення: 26-27 березня 2020 р.

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка

Серед запрошених дослідників у воркшопі братимуть участь представники академічної спільноти як з країн-членів ЄС, так і з країн-кандидатів та країн-сусідів ЄС. До участі у воркшопі запрошуються аспіранти, викладачі та науковці – представники усіх академічних дисциплін та усі, хто цікавиться проблематикою викладання Європейських студій. Особливо заохочуємо до участі усіх, хто є чи був залучений у різні роки до реалізації проектів у рамках Програми імені Жана Моне Еразмус+ в Україні для презентації свого освітнього доробку у сфері Європейських студій.

Робочі мови воркшопу: англійська й українська. Особливо вітаємо доповіді, що підготовлені англійською мовою.

Відібрані англомовні доповіді будуть надруковані у спеціальному номері міжнародного академічного журналу з високим імпакт-фактором, який спільно готують учасники Мережі Жана Моне. З цією метою у рамках воркшопу відбудеться окрема сесія, де буде обговорено деталі.

За бажанням авторів доповіді представлені на воркшопі можуть бути також опубліковані в Українському Щорічнику з Європейських Інтеграційних Студій.

Участь у воркшопі – безкоштовна. Організатори також забезпечать проживання, обід та звичайно львівську каву.

Учасники воркшопу отримають сертифікат про участь у міжнародному воркшопі у рамках Мережі Жана Моне програми Еразмус+.

Умови участі: надіслати до 9 лютого 2020 р. короткий виклад пропонованої теми доповіді (до 250 слів) на е-mail: jm.workshop2020@gmail.com

Результати відбору будуть оголошені до 14 лютого 2020 р.

Інформація про логістику буде надана відібраними учасникам згодом. Від учасників очікується більш розгорнутий виклад виступу до 16 березня 2020 року.

За додатковою інформацією просимо звертатись: jm.workshop2020@gmail.com