Прийом документів та зарахування в інтернатуру

 

Шановні вступники до інтернатури в 2022 році,

 іноземці та особи без громадянства!

 

            Повідомляємо:

 

  • Відповідно до  наказу  Міністерства охорони здоров’я України від  13 травня 2022 року № 805 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 червня 2021 року № 1254»:

«…заяви іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, для зарахування на програму підготовки в інтернатурі за кошти фізичних (юридичних) осіб приймаються за наявності документу, що підтверджує рівень володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який подається разом із заявою…».

           

Для отримання сертифіката про рівень володіння державною (українською) мовою, претенденту необхідно скласти іспит в  уповноваженій установі, використовуючи спеціально розроблену іспитову систему та отримати державний сертифікат, який діє безстроково.

 

  • прийом   документів   для   вступу   в  інтернатуру   буде   відбуватися

дистанційно в електронній формі відповідно до «Порядку дистанційного подання документів для вступу в інтернатуру НМУ імені О.О. Богомольця в 2022 році» згідно з Інструкцією дистанційного подання документів іноземцями та особами без громадянства для вступу в інтернатуру НМУ імені О.О. Богомольця в 2022 році (див. ТУТ)