НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛАСЯ СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «CLINICAL ANNUAL SCIENTIFIC EXPERIENCE – 2022» («СASE-2022»)

21.06.2022

Відбулась перша за період воєнного стану в Україні студентська наукова конференція, присвячена опису клінічних випадків – CASE-2022.

Цього року CASE-2022 мала три секції. Серед її учасників були студенти з різних міст України та світу. Для комфортної взаємодії з усіма учасниками конференція проводилася українською та англійською мовами. Представлені клінічні випадки стосувалися широкого спектру хірургічних та терапевтичних нозологій. Найкращі роботи відзначено дипломами та сертифікатами.

Студентське наукове товариство імені О.А. Киселя висловлює вдячність учасникам цьогорічної конференції CASE, котрі попри іноді тривожний психоемоційний стан, продовжують вдосконалювати свої навички опису клінічних випадків та ділитися з колегами. Особливої подяки заслуговують наукові керівники, які продовжують передавати свій досвід. Їхня праця — безцінний внесок у розвиток майбутнього української медичної науки. Окремої вдячності заслуговують члени журі наукового заходу та адміністрація НМУ, завдяки тісній співпраці та широкій підтримці конференція пройшла на високому рівні.

Світло науки завжди має перемагати темряву незнання, особливо, коли це стосується життя та здоров’я людей. Саме тому Студентське наукове товариство імені О.А. Киселя буде й надалі докладати зусиль, аби розвивати прагнення до наукового пізнання у медичного студентства України та світу.

 

СНТ імені О.А. Киселя