ЛАБОРАТОРНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ЛІКАРІВ-КЛІНІЦИСТІВ

В Науково-дослідному інституті експериментальної та клінічної медицини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця розпочав роботу лабораторно-діагностичний центр.

Пацієнтів зустрічає черговий рецепції.

Всі операції оформлення, реєстрації даних про обстеження проводяться із використанням професійної лабораторно-інформаційної системи. Пацієнт сплачує гроші за медичні послуги згідно прейскуранту тарифів та отримує чек касового апарату.

Кожний пацієнт отримає поради та консультацію щодо обстеження

В зоні рецепції обладнаний затишний  гардероб та очікувальна перед маніпуляційною кімнатою.

Маніпуляційна

Маніпуляційна кімната має ергономічне місце для забору крові, кушетку, всі необхідні дезінфекційні розчини і зручні меблі. Для узяття крові використовуються високоякісні вакутайнери для різних видів дослідження.

Для отримання біологічного матеріалу з метою обстеження жінок, окрема маніпуляційна кімната обладнана гінекологічним кріслом.

 

Документи на право діяльності

Діяльність лабораторно-діагностичного центру регламентована ліцензією на медичну практику за спеціальністю «клінічна лабораторна діагностика», положенням про лабораторії НДІ ЕКМ, які атестовані комісією МОЗ України на проведення вимірювань (досліджень) у сфері охорони здоров’я відповідно до заявленої галузі атестації.

З метою об’єктивної перевірки результатів досліджень, лабораторії НДІ ЕКМ щорічно беруть участь у програмах міжлабораторного порівняння результатів, які регулярно проводяться Українським референс-центром і здійснюється шляхом порівняння результатів, отриманих в лабораторії, з атестованим контрольним зразком у європейських референс-лабораторіях.

За усіма вимірюваннями (а це 20-25 параметрів у кожній програмі) були отримані якісні результати. Програми «Гематологія» і «Гемостаз» показали співпадіння на 100%, програма «Клінічна біохімія»  – 89%. Такі результати дають підставу пишатися якістю досліджень.

 

Перелік дослідження та їх вартість

Головною умовою, яка надала можливість здійснювати надання платних послуг населенню в державному закладі, згідно чинного законодавства України, є наявність тарифів на послуги, спеціально розроблених для лабораторій НМУ та регламентованих відповідно до розпорядження КМДА (№ 966 від 14.08.2017 р.).

Сьогодні в лабораторно-діагностичному центрі виконується біля 100 досліджень: гематологічні, біохімічні тести, дослідження гемостазу, концентрації гормонів, онкомаркерів, стану імунітету та інші. Спеціалісти готові надати консультативну допомогу щодо організації обстеження пацієнта, особливостей переданалітичного етапу, інтерпретації отриманих результатів.

Співробітники НДІ ЕКМ мають багаторічний досвід плідної взаємодії з клініцистами в умовах Університетської клініки, тому їх поради будуть особливо корисними для молодих лікарів, які нещодавно розпочали свою практику.

Лабораторний центр НДІ ЕКМ запрошує до співпраці усіх клініцистів!

м. Київ, пр.Перемоги 34, (фізико-хімічний корпус)
Вхід – ОКРЕМИЙ
Прийом біоматеріалу пацієнтів  з 8 до 11 години в робочі дні

Працюємо у вихідні та святкові дні (за потребою та замовленням дослідження)

тел. (044) 454-49-14, моб.тел. (050) 618-555-9, (098) 457-999-6