НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра неврології та реабілітаційної медицини

Студентський науковий гурток

Заснований у 1994 році.

Напрямки роботи :

Відновлювальне лікування, комплементарна медицина, немедикаментозні методи лікування, реабілітаційна медицина – ці ще не зовсім звичні для лікарського загалу поняття поступово набувають популярності серед лікарів та пацієнтів. Такі методи, як рефлексотерапія, мануальна терапія, фітотерапія, гомеопатія, еферентна терапія все більшою мірою залучаються до комплексного лікування та реабілітації хворих. Доведено, що ці методи дають змогу зменшити фармакологічне навантаження на організм, підвищити ефективність традиційного лікування, зменшуючи кількість його побічних впливів.

Немедикаментозні методи є базисом в системі медичної реабілітації, мета якої полягає у досягненні у відповідні строки стійкого, оптимального саногенетичним можливостям організму відновлення порушених функцій індивідуума, пристосування його до навколишнього середовища і участі в соціальному житті із зміненими, якщо треба, у зв’язку з хворобою професійними та соціальними функціями.

Клінічні секції :

Рефлексотерапія – керівник доц.В.О.Фадєєв ;

Фітотерапія – керівник асист. В.М.Шаповал;

Гомеопатія – керівник асист. Г.Г.Симоненко.

Клінічна база :

КМКЛ №6 „Медмістечко”, просп. Комарова,3, корп.№5, тел.497-78-49.

Графік роботи :

третя п’ятниця місяця, 16.30-18.30 годин.

Науковий керівник гуртка : доц. М.І.Наумова

E – mail : nrm@nmu.kiev.ua


Щорічна міжфакультетська науково-практична конференція студентів і молодих вчених

Разом з викладачами кафедри студенти-науковці влаштовують святкові заходи для дітей у лікувальних установах м.Києва під час державних свят. Гуртк і вці кафедри проводять санітарно-просвітницьку роботу по здоровому способу життя та наданню невідкладної медичної допомоги в екстремальних випадках у середніх навчальних закладах Києва (Святошинський, Шевченківський, Печерський райони міста).