НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра неврології та реабілітаційної медицини

Лікувально-консультативна робота

Кафедра проводить великий обсяг лікувальної роботи. Всі викладачі мають лікарські кваліфікаційні категорії перші та вищі) .

Базами кафедри є: центральна міська клінічна лікарня №6, містський центр «Меддіагностика» .

В лікарні № 6 (Медмістечко, пр. Комарова 3) співробітниками кафедри (доктор мед. Наук, професор В.П. Лисенюк, доценти кандидати мед. наук В.О. Засуха, В.О. Фадєєв, М.І. Наумова, асистенти кандидат мед. наук Г.Г. Симоненко, асистент В.М. Шаповал проводяться консультації та лікування хворих неврологічного (60 ліжок) терапевтичного (40 ліжок) та фізіотерапевтичного відділень. В лікувальний процес у цих відділеннях впроваджені методи рефлексотерапії, фітотерапії та гомеопатії.

Всього за роки роботи кафедри (1993-2014) співробітниками надано спеціалізовану медичну допомогу 2 9 4 24 стаціонарним хворим та 7787 пацієнтам у поліклінічних умовах.

В неврологічній клініці МКБ №6 організовано роботу лікувально-реабілітаційного блоку (відповідальний доцент В.О. Засуха і асистент О.П. Балицький).

За останні роки на кафедрі апробовані та впроваджені у клінічну практику новітні методи діагностики та лікування: допплерографія судин головного мозку, транскраніальна магнітна стимуляція, комп’ютерна електронейроміографія, лімфопресодренаж, різноманітні види апаратної біомеханічної корекції, локальна ударно-хвильова терапія.

 

 


Клінічний розбір проводить професор В.П.Лисенюк

 


O .П.Балицький проводить транскраніальну магнітну стимуляцію мозку у постінсультної хворої для оцінки реабілітаційного прогнозу