НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра психіатрії та наркології

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК

Куратор гуртка – доцент Дупленко Павло Юрійович

Гурток проводиться раз в 2 тижні по четвергам о 16.30 на кафедрі в лекційній аудиторії  (детальна інформація на сторінці гуртка в ФБ)

Староста гуртка – студентка 5 курсу медичного факультету №1 Чернікова Валерія  (тел. 0508137918)

Посилання на сторінку гуртка у ФБ: https://www.facebook.com/groups/KyivPsychiatricCommunity/

Канал гуртка кафедри психіатрії та наркології у Telegram t.me/nmu_psy

 

Студентський науковий гурток з психіатрії на кафедрі працює з 1948 року. Першим його керівником був доцент І.Я. Завілянський. Пізніше гурток очолювали професор Г.Л. Воронков, доценти І.Д. Шевчук, В.І. Хорош, Г.І.Селюков, асистент О.І. Бенесько. З 2006 року гурток очолює доцент П.Ю. Дупленко.
Основні напрямки діяльності гуртка:

  • клінічні розбори хворих з наступним розбором виявленої психопатологічної симптоматики;
  • вивчення студентами основних форм психічних захворювань (шизофренія, епілепсія, біполярний афективний розлад, межові психічні розлади та інші);
  • питання наркології та психозів похилого віку, психосоматичної медицини, та психіатричних наслідків природних і техногенних катастроф;
  • проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та подальша поглиблена підготовка призерів для участі у ІІ етапі.

Гуртківці надзвичайно успішно виступають на Всеукраїнській олімпіаді з психіатрії: за останні роки  представники команди НМУ регулярно посідала призові місця  (2014р. – ІІ місце, 2015р. – І місце, 2016р. – ІІІ місце, 2017р. – І місце). Також  гуртківці активно приймають участь у молодіжних наукових конференціях та займаються науковою роботою.

 

Також на кафедрі раз в два тижні по понеділках о 15.00 проводяться клінічні конференції для молодих психіатрів, психологів та викладачів під керівництвом професора Наталії Олександрівни Дзеружинської. На конференціях заслуховують доповіді студентів та молодих лікарів та проводять клінічні розбори пацієнтів з наступним аналізом. Періодично в рамках конференцій проводяться лекції відомих спеціалістів сфери психічного здоров’я.

Анонси засідань клінічних конференцій за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/1527967737523858/