Кафедра пластичної та реконструктивної хірургії післядипломної освіти

Наукова робота

На кафедрі пластичної та реконструктивної хірургії ІПО НМУ  О.О.Богомольця проводиться науково-дослідна робота «Новітні технології в пластичній та реконструктивній хірургії».

В ході даної науково-дослідної роботи на базі віварію НМУ імені О.О.Богомольця  проводиться експериментальні оперативні втручання на кролях, до проведення яких активно залучаються студенти 6-го курсу та лікарі інтерни.

 

 

29—30 листопада 2019 року у приміщенні конференц-холу прем’єр-готелю “Русь” відбувалась вже на сьогодні традиційна Міжнародна науково-практична конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ХІРУРГІЇ: ПЛАСТИЧНА ТА РЕКОНСТРУКТИВНА ХІРУРГІЇ», яка була організована кафедрою пластичної та реконструктивної хірургії Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця спільно з Українським товариством естетичних пластичних хірургів USAPS.

На конференції були висвітлені питання

досягнень української школи пластичної хірургії в доповідях вітчизняних фахівців з усіх куточків країни (індивідуальний шлях до пластичного хірурга, оригінальні методи та результати операцій, реабілітація та профілактика, лікування ускладнень).

Особливо жваве обговорення викликали лекції закордонних та провідних вітчизняних фахівців з питань тенденцій розвитку, освіти, юридичної підтримки пластичної хірургії, первинні та ревізійні пластичні операції на голові, тулубі, кінцівках.

Було також проведено блискучий майстер-клас з пластики молочної залози головою USAPS професором Храпачем В.В. – корифеєм вітчизняної пластичної та естетичної хірургії.

В рамках симпозіуму також відбувся з’їзд Українського товариства естетичних пластичних хірургів USAPS.

Інформація про методики передопераційного обстеження, операцій, післяопераційної терапії, реабілітації, менеджменту, складні клінічні випадки, ускладнення та їх профілактика без сумніву  була корисною для всіх учасників.

Можна сміливо стверджувати, що вислів  «пластичний хірург»,нарешті, вже наша реальність! А досягнення національної школи пластичної хірургії, високо оцінені в процесі обговорень іноземними колегами, зокрема провідним італійським хірургом зі світовим ім’ям Джованні Ботті, є беззаперечним цьому підтвердженням.

На конференції було зареєстровано більше 300 учасників (за новими вимогами – хірургів), по закінченні якої усі отримали відповідні сертифікати та необхідні бали для атестації. Продовження навчання на кафедрі очікується на курсах з тематичного удосконалення та отриманням необхідних 50 балів.

За інформацією для лікарів-інтернів хірургічного профілю та студентів елективного курсу звертатися до доценту Сулік В.В

(050) 442 68 29