НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра ортопедичної стоматології

Студентський науковий гурток

Тематичний план клініко–семінарських занять зі студентами-гуртківцями на осінньо-зимовий семестр 2017 -2018 н. р.

Студенти гуртківці  прийняли участь у лекції провідних фахівців міжнародного інституту цифрової стоматології (Німеччина) «Досвід застосування сучасних цифрових технологій у системі стоматологічної допомоги Німеччини» – 21 січня 2017 року.

 

Студенти гуртківці виступили з доповідями на Квітневій студентській науковій сесії.  Секція «Актуальні питання сучасної стоматології»– 18 квітня 2017 року, Стоматологічний медичний центр НМУ (вул. Зоологічна, 1).

За результатами голосування журі:

 1. Ващенко ВалеріяВолодимирівна, ІV курс, 3 групаотримала диплом ІІІ ступеня у номінації «краще дослідження»;
 2. Богачук Владислав Віталійович, ІІІ курс, 19 група та Корзун Влада Ігорівна, V курс, отримали диплом учасника.

 

Студенти гуртківці  прийняли участь у I International Conference of Students «Implantology and Prosthodontics» – 10 грудня 2016 року, Київ

 

 1. Бандурко Філіп Євгенович -19 ст. 3 курс
 2. Богачук Владислав Віталійович -19 ст. 3 курс
 3. Буряк Олександр Андрійович – 19 ст. 3 курс
 4. Жаліло Ірина Олексіївна– 13 ст. 3 курс
 5. Коваленко Тетяна Володимирівна – 9 ст. 5 курс

 

Студенти гуртківці  прийняли участь у презентації по композитам Coltene/Whaledent (Швейцарія), композитним вінірам Componeer от МАСТЕР-ДЕНТ – 18 лютого 2017 року, Київ

Студенти гуртківці  входили до складу команд, що прийняли участь у фінальній  грі  інтелектуальних студентських змагань «Брейн-ринг зі стоматології», яка відбулась 21 квітня 2017 року в лекційній аудиторії Стоматологічного корпусу НМУ.

 

Члени СНГ кафедри ортопедичної стоматології були відзначені заохоченнями від журі, призами спонсорів та отримали дипломи серед різних номінацій.

 

У 2016-2017 учбових роках відбулося 9 засідань з проведенням майстер-класу від провідного фахівця у певному розділі ортопедичної стоматології.

Заняття зі студентами гуртківцями проходили  щочетверга з 15.30 до 18.00 (за виключенням святкових та вихідних днів), загалом 18 занять.

Відбувалася підготовка до конференцій, допомога у оформленні наукової роботи (5 занять) та підготовка до олімпіади (7 занять).

 

Про роботу гуртка було опубліковано матеріали у газеті Медичні кадри №1-2 на 6сторінці від 31 січня 2017 року.

 

 

 

До уваги студентів-гуртківців 3-5 курсу стоматологічного факультету!

 

Список студентів-гуртківців:

 1. Бандурко Філіп Євгенович – 19 ст. 3 курс
 2. Богачук Владислав Віталійович – 19 ст. 3 курс
 3. Буряк Олександр Андрійович – 19 ст. 3 курс
 4. Вязовська Владлєна Іллівна – 8 ст. 3 курс
 5. Жаліло Ірина – 13 ст. 3 курс
 6. Захарчук Богдан Анатолійович – 17 ст. 4 курс
 7. Ільїна Каріна Сергіівна – 16 ст. 3 курс
 8. Лісовол Олександр Євгенович – 19 ст. 3 курс
 9. Перев’язко Денис Миколайович – 19 ст. 3 курс
 10. Пономарчук Владислава Володимирівна – 17 ст. 4 курс
 11. Романчук Віталій Володимирович – 17 ст. 4 курс
 12. Скиба Анна Віталіївна – 13 ст. 3 курс
 13. Шацький Олександр Сергійович – 17 ст. 4 курс
 14. Шевченко Анастасія Сергїівна – 17 ст. 3 курс
 15. Щербакова Анна Володимирівна – 16 ст. 3 курс
 16. Ящук Діана Анатоліївна – 17 ст. 3 курс

 

 

gurtok

Майстер-клас зі стоматології від фахівців з Туреччини 

10 грудня 2016 року на базі Стоматологічного медичного центру НМУ відбувся майстер-клас «Basic options in dentistry» за участю представників кафедри ортопедичної стоматології НМУ та фахівців-стоматологів з провідних університетів Туреччини. Під час майстер-класу доповідачі розглянули питання імплантології, протезування з опорою на імплантати, ауґментації, синус-ліфтингу, вінірів, люмінірів, а також продемонстрували клінічні випадки з власної лікарської практики.

У заході взяли участь 125 учасників – інтернів, клінічних ординаторів, студентів старших курсів стоматологічного факультету НМУ, зокрема і члени студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології НМУ.

По закінченню майстер-класу всі учасники отримали сертифікати.

turkey-ukraine_2016

 

 

Лекція лікарів Міжнародного інституту цифрової стоматології (International institute for Digital Dentistry) м. Кельн (Німеччина)

21 січня 2017 р. делегація лікарів Міжнародного інституту цифрової стоматології (International institute for Digital Dentistry) м. Кельн (Німеччина) відвідала Стоматологічний медичний центр НМУ. В ході зустрічі німецькі колеги поділися досвідом з українськими фахівцями щодо системи страхування в Німеччині та нових цифрових технологій в стоматології. Зокрема, провідний науковий співробітник Міжнародного інституту цифрової стоматології  Йорг Міхель (Jőrg Michel) прочитав лекцію “Можливості цифрового протезування: приклад з практики” про застосування сучасних технологій в імплантології та протезуванні, переваги даної методики, особливо в умовах, коли пацієнти не мають часу чекати. Провідний фахівець Міжнародного інституту цифрової стоматології Емре Усал (Emre Uysal) прочитав лекцію “Система страхування здоров’я у Німеччині”, в якій йшлося про особливості державної та приватної систем страхування пацієнтів зі стоматологічними захворюваннями.

У зустрічі з німецькими лікарями взяли участь і студенти-гуртківці кафедри ортопедичної стоматології НМУ.

koln

koln2

koln3