НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра ендокринології

Фотогалерея

На засіданні Вченої ради НМУ імені О.О. Богомольця, 28.08.2014р.

 

Учасники наради семінару завідувачів кафедр та курсів ендокринології медвузів України (Київ, 2010 рік)

 


Вручення подяки ректора член-кореспондента НАМН України Амосової К.М., проф. П.М. Боднару за вагомий особистий внесок у розвиток Університету (24.06.2014р)

 

10-11 квітня 2014 на базі Луганського Державного Медичного Університету пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології. На фото в центрі проф. П.М. Боднар, проф. Л.Л. Пінський, проф. Л.В. Шкала, а також переможниця олімпіади студентка НМУ ім. О.О.Богомольця Саведчук Соломія.

 

 

Доповідь аспіранта кафедри ендокринології Кобиляка Н.М. на 48-му міжнародному конгресі з гепатології (Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки (EASL)

24 квітня 2013 р., Амстердам

 

 


Магістр кафедри ендокринології Литвиненко К.О. на 10-му міжнародному конгресі молодих вчених (16 травня 2014 р., Варшава)

 


Кафедра ендокринології, 2014р.

 


Захист докторської дисертації доцентом кафедри ендокринології Комісаренко Ю.І.

(4 вересня 2014р., Київ)

 

 


29-30 жовтня 2013 року в НМУ імені О.О. Богомольця за сприяння посольства КНР відбувся семінар-тренінг з традиційної китайської медицини. На фото завідувач кафедри ендокринології університету проф. П.М. Боднар спілкується з фахівцями університету провінції Ганьсу (КНР) китайською мовою