НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра акушерства та гінекології післядипломної освіти

Лікувальна робота

Лікувальна робота проводиться на клінічних базах кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти

 

Київський міський пологовий будинок №5

 

 

В структуру закладу входять 17 відділень, де надають допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, гінекологічним та хірургічним хворим. Лікарський штат нараховує 90 лікарів, з яких 12 – кандидати медичних наук, 28 – лікарі вищої категорії.

Щороку в пологовому будинку народжується 4300 дітей.

Гінекологічну допомогу щороку отримують 2500 жінок, з яких 1900 – оперативну допомогу, в тому числі мініінвазивну, лапаро- та гістероскопічну.

На базі КМПБ №5 запроваджено проект «Домашні пологи під захистом пологового будинку» . Пологовий будинок має  підтверджений статус  «Лікарня, доброзичлива до дитини»

 

Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини»

 

 

Структура закладу – стаціонар потужністю 185 ліжок. В структурі закладу – акушерське приймально-оглядове відділення, фізіологічне акушерське відділення №1 з індивідуальними залами та палатами сумісного перебування матері та дитини на 30 ліжок, акушерське відділення №2 з індивідуальними залами та палатами сумісного перебування матері та дитини на 15 ліжок, операційне відділення акушерського стаціонару, відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1, відділення патології вагітності на 65 ліжок, відділення інтенсивної терапії новонароджених та неонатального догляду, приймальне відділення гінекологічного стаціонару, гінекологічне відділення на 25 ліжок, відділення лапароскопічної гінекології та новітніх медичних технології на 25 ліжок, операційне відділення гінекологічного стаціонару, відділення анестезіології та інтенсивної терапії та №2; відділення ендоскопічної хірургії на 15 ліжок, операційне відділення хірургічного стаціонару; відділення інноваційних методів лікування на 10 ліжок; діагностичні відділення, лабораторії.

Щороку в КНП «Академія здоров’я людини»  проходять обстеження біля  25 000, лікування біля 10 000 осіб, проводиться біля 9 000 оперативних втручань, в акушерських відділеннях народжується більше 3200 немовлят. КНП «Академія здоров’я людини»  має  підтверджений статус  «Лікарня, доброзичлива до дитини».  Влаштовані надсучасні операційні та реанімаційні зали, які оснащені високотехнологічним обладнанням та медичною технікою;  в комфортних затишних палатах створені всі умови для проходження лікування.

 

ТОВ Клініка «МАТЕРІ», м. Київ, вул. П. Калнишевського 7А.

 

 

Клініка «МАТЕРІ» – це медичний центр, що має всі необхідні унікальні методи, методики та обладнання для обстеження сім’ї перед планованою вагітністю, досягнення вагітності ультрасучасними методами в найкоротші ефективні терміни, супроводу вагітності до пологів, ведення жінки в післяпологовому періоді і спостереження за її здоров’ям під час повсякденного життя.

Заняття з лікарями-інтернами та слухачами проводяться у двох аудиторіях із застосуванням сучасних технічних засобів навчання: комп’ютерна та мультимедійна техніка. З лікарями-інтернами проводяться як теоретичні, так і практичні заняття згідно із затвердженими МОЗ України програмами і планами (із бюджетним і позабюджетним фінансуванням) у 2019-2020 рр.

 

У клініці працюють: лікарі акушер-гінекологи, анестезіологи, ембріологи, генетики, імунологи. На базі працює та викладає асистент кафедри акушерства та гінекології ІПО Берестовий Владислав Олегович.

 

Науково-практична діяльність: клініка  спеціалізується на діагностиці та лікуванні усіх форм безпліддя.

 

До структури клініки входять:

 • оглядові кабінети акушерів-гінекологів;
 • кабінети функціональної діагностики;
 • клінічна лабораторія;
 • генетична лабораторія;
 • ембріологічна лабораторія;
 • операційні.

 

Проводиться:

 • лабораторне тестування різних біологічних матеріалів;
 • інструментальна діагностика (усі види УЗД);
 • всі види гінекологічних послуг;
 • скринінгові програми для вагітних;
 • консервативні методи лікування;
 • хірургічні (лапароскопія, гістероскопія. TESE, PESE та інші) методи лікування;
 • допоміжні (ЕКЗ, ICSI, PGD, та інші) методи лікування;
 • донорські методи лікування.