НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра терапевтичної стоматології

Міжнародне співробітництво

Щорічно в грудні в рамках співпраці між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця (НМУ) та Каролінським Інститутом (KI) відбуваються візити представників НМУ до Каролінського Інституту, під час яких проводяться обговорення поточних проектів та перспектив розвитку співпраці між медичними університетами.
7-10 грудня 2016 р. проходив робочий візит до Каролінського інституту (КІ) делегації НМУ імені О.О. Богомольця у складі ректора професора Катерини Амосової, першого проректора з науково-педагогічної роботи професора Ярослава Цехмістера, проректора з міжнародних зв’язків професора Олесі Линовицької, завідувача кафедри хірургії №4, професора Володимира Мішалова, начальника науково-дослідної частини Ph.D. Андрія Дінця.


13-17 лютого 2017 року делегація Університету у складі проректора з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи, професора Олесі Линовицької; першого заступника декана по роботі з іноземними студентами, доцента Тетяни Тімохіної; начальника науково-дослідної частини, кандидата медичних наук, PhD Андрія Дінця побувала з робочим візитом в Республіці Індія.

13-20 грудня 2016 року відбувся робочий візит до Ліванської Республіки (міста Бейрут, Захла, Біблос) делегації НМУ імені О.О. Богомольця у складі доцента кафедри хірургії №4, к.мед.н. Леоніда Маркулана та заступника декана по роботі з іноземними студентами, доцента кафедри терапевтичної стоматології, к.мед.н. Тетяни Тімохіної разом із директором ТОВ «Студмир» Яніною Ткаченко за сприянням доктора Шаді Хатіб (Chady Khatib).

Лектор і науковець Університету Західно-Капської провінції (Південно-Африканська Республіка) пан Могаммад Табіт Пек відвідав НМУ в контексті його участі в Міжнародному
симпозіумі «Гіалуронова кислота в стоматології: наука та прогрес» (8-9 квітня), співорганізатором якого була кафедра терапевтичної стоматології НМУ.

15-19 травня 2017 року делегація Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у складі проректора з наукової роботи, професора Тетяни Черенько та першого заступника декана по роботі з іноземними студентами, доцента Тетяни Тімохіної побувала з робочим візит в Арабській Республіці Єгипет (м.Каїр).

З 29 травня по 16 червня 2017 року асистент кафедри терапевтичної стоматології Анатолій Савичук проходив стажування в Університеті Арістотеля в Салоніках (Греція) за рахунок гранту програми Європейського Союзу Erasmus+ Міжнародна кредитна мобільність (KA1 – International Credit Mobility), який у 2016 р. НМУ виграв спільно з грецьким ВНЗ. Головною метою стажування було навчання та ознайомлення з принципами науково-педагогічної й лікувальної діяльності на стоматологічних кафедрах Університету Арістотеля, а також різносторонній обмін досвідом між учасниками програми обміну. Під час стажування Анатолій ознайомився з викладацьким складом, персоналом клінік та лабораторій стоматологічного факультету Університету Арістотеля.

19 липня 2016 року в Стоматологічному медичному центрі НМУ імені О.О.Богомольця відбулася робоча зустріч з представником University of Chieti (Італія) Яною Досталовою та генеральним представником компанії «Micerium» Людмилою Фецин.
Розглядалися питання щодо освітньої та наукової співпраці між університетами за напрямом “Інноваційні композитні матеріали в стоматологічній практиці “, організації та підготовки студентів для участі у щорічному конкурсі з реставрації зубів Allemand Trophy, фінал якого проходить в Італії.
В перемовинах також брали участь проректор з міжнародних зв’язків, професор Олеся Линовицька та доцент кафедри терапевтичної стоматології Юлія Коленко.

30 вересня 2016 року в Стоматологічному медичному центрі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася робоча зустріч проректора з міжнародних зв’язків, професора Олесі Линовицької, директора Стоматологічного медичного центру, професора Андрія Копчака та доцента кафедри терапевтичної стоматології Юлії Коленко з викладачем з Угорщини Zsolt Döbrentey.
Під час візиту закордонного гостя 1 жовтня 2016 року на базі кафедрі терапевтичної стоматології НМУ імені О.О. Богомольця у міждисциплінарному тренінговому центрі відбувся майстер-клас з прямої мінімально інвазивної художньої реставрації зубів під керівництвом Zsolt Döbrentey. Майстер-клас проходив в рамках турніру Jules Allemand Trophy Ukraine.
Також між Jana Dostalova (компанія «Micerium S.p.A.», Італія) та кафедрою терапевтичної стоматології НМУ імені О.О. Богомольця укладено угоду про організацію та підготовку студентів п’ятого курсу стоматологічного факультету для участі у щорічному конкурсі з реставрації зубів, фінал якого проходить в Італії.

20-25 липня 2017, під час візиту делегації співробітників Стоматологічного центру НМУ до м.Урумчі (КНР) доцент Коленко Юлія взяла участь в черговому Медичному форумі синьцзянського шовкового шляху, де представила доповідь, присвячену останнім досягненням в профілактиці ускладнень при встановленні дентальних імплантатів. Доповідь викликали жваве обговорення і отримала високу оцінку китайських колег.

15 вересня 2017 року на кафедрі терапевтичної стоматології НМУ імені О.О.Богомольця відбулася робоча зустріч з представником University of Chieti (Італія) Яною Досталовою та генеральним представником компанії «Micerium» Людмилою Фецин.
Завідувач кафедри терапевтичної стоматології професор Анатолій Борисенко, директор Стоматологічного медичного центру професор Андрій Копчак, декан стоматологічного факультету Наталія Біденко проінформували гостей про основні напрямки роботи і висловили впевненість в можливості подальшої тісної співпраці. Зокрема, розглядалися питання щодо освітньої та наукової співпраці між університетами за напрямом “Інноваційні композитні матеріали в стоматологічній практиці“, організації та підготовки студентів для участі у щорічному конкурсі з реставрації зубів Allemand Trophy, фінал якого проходить в Італії.
В перемовинах також брали участь начальник відділу міжнародних зв’язків Ганна Малунова та доцент кафедри терапевтичної стоматології Юлія Коленко.