Кафедра педіатрії післядипломної освіти

Міжнародне співробітництво

Відповідальний за проведення міжнародної роботи – доцент Руденко С.А.

 

Кафедра взяла участь у організації та проведенні XV Всеукраїнської науково-практичної конференції міжнародною участю у змішаному режимі (off та оnline) (312 учасників) «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості» 14-15 червня 2023 року, м. Тернопіль. Від кафедри було представлено 4 пленарні доповіді (проф., д.м.н. Марушко Ю.В., д.м.н. Руденко С.А., асистент Шипелік Т.В.), проведено «круглий стіл» та науково-методичну нараду «Україна-Азербайджан – проблеми взаємодії освітян і медичних працівників в сучасних умовах».

Участь у ІV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Обдаровані діти – скарб нації!» 5-9 липня 2023 року, представлено 2 доповіді у пленарному засіданні (проф., д.м.н. Марушко Ю.В. та доцент, д.м.н. Руденко С.А.) та участь у проведенні «круглого столу» (550 учасників).

Круглий стіл з міжнародною участю (4 122 учасники) «STEАM-освіта від теорії до практики» 24 березня 2023 року Мета заходу: виокремлення теоретичних засад становлення STEAM-освіти, обговорення актуальних питань освітнього простору STEAM, навчальних STEAM практик і технологій, медичні аспекти STEАM-освіти. Представлено 2 доповіді на пленарному засіданні (проф., д.мед.н. Марушко Ю.В. та доцент, д.мед.н. Руденко С.А.).

 

У 2022 році співробітники кафедри прийняли участь в роботі 12 міжнародних форумах за межами України. Серед них EAACI HYBRID CONGRESS 2022 (Гібридний конгрес європейської академії алергії та клінічної імунології), IV International Scientific and Practical Conference «Education and science, of today: intersectoral issues and development of science», 12 Міжнародний конгрес Union of European Neonatal and Perinatal Societies (UENPS) «Щоденні практичні виклики в неонатології», 9-й Європейський педіатричний конгрес (EAP) «Формування майбутнього дитячого здоров’я». Європейська академія педіатрії.

 

Четверо співробітників в 2022 році пройшли науково-педагогічне стажування за кордоном – в Японії (м. Токіо Джунтендо) та Польщі (Куявський універитет у Влоцлавеку).