НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра загальної і медичної психології

Фотоальбом

 

Студенти другого курсу медико – психологічного факультету кафедри загальної і медичної психології НМУ імені О.О. Богомольця, Шевчук Олег (група 9905) та Бржевський Кирил (група 9903) виступили з доповідями на «81 загальноуніверситетській науковій конференції студентів та молодих вчених» («81 st Lviv Young Scientist International Conference»).

 

 

 

 

 

 

 

Будь-яка допомога важлива: студенти медико-психологічного факультету долучилися до волонтерської діяльності у КДНЗ «Центр розвитку дитини «Я+сім´я».

 

 

 

 

 

 

 

Абітурієнту 2020!

Приймальна комісія продовжує прийом оригіналів документів на спеціальність 225 Медична психологія на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб!
Чекаємо на Вас!

 

 

 

Співробітники кафедри, викладачі Жук А.В. та Жук О.В. продовжують приймати оригінали документів від бажаючих навчатися на Медико-психологічному факультеті НМУ ім О.О Богомольця на контрактній формі навчання. Прийом оригіналів триватиме до 17.09.2020 року до 18.00. Ласкаво просимо всіх, бажаючих стати лікарями-психологами, до нашої дружньої сім’ї.

 


28 лютого відбулось засідання наукового гуртка, присвячене психосинтезу як методу психотерапії. Доцент кафедри загальної і медичної психології Єгор Кучеренко представив свої майстер-класи, на яких студенти різних факультетів ознайомились з основними принципами та методологією надання психологічної допомоги клієнту, засобами його психоедукації та самореалізації.

 

 

 

З 27 січня по 3 лютого 2020 року Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, представлений кафедрою загальної та медичної психології, яку очолює професор М.М.Матяш, і громадське об’єднання «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації» організували навчальний курс «Психоонкологія-2020».

 

 

 

 

 

Міжнародна науково-практична конференція “2019-Ukrainian Mental Health Conference” (10-11 жовтня 2019 року), м. Київ, НМУ імені О.О.Богомольця. Конференція присвячена Всесвітньому дню психічного здоров’я, який у 2019 році присвячено Пропаганді психічного здоров’я та профілактиці самогубств.

 

 

 

 

 

Співробітники кафедри доцент Тертична Н.А. та викладач Жук А.В. розпочали прийом документів на медико-психологічний факультет у приймальній комісії НМУ ім. О.О.Богомольця.

 

 

 

Часом, формальні та офіційні зустрічі стають найкращим місцем для спілкування. Простір без формалізму …  Співробітники кафедри медичної і загальної психології НМУ імені О.О.Богомольця та  Українського Державного Медико-Соціального центру Ветеранів війни

 

ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи”, що відбулася в Українському Державному Медико-Соціальному центрі Ветеранів війни (Циблі, 7 червня 2019 року).

 

7-8 травня 2019 року відповідно до програм міжнародного співробітництва кафедри загальної і медичної психології НМУ імені О.О. Богомольця відбувся візит завідувача кафедри професора М.М. Матяша до Берліну, Німеччина.

 

Відбулися переговори з Маттіасом Лютенбергом – головою відділу білатеральних відносин з країнами Центральної і Східної Європи офісу Канцлера ФРН, про співпрацю по підготовці спеціалістів лікарів-психологів.

 

Візит до  Берліну, Офіс Канцлера, Бундестаг

Завідуючий кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О.Богомольця,  професор Матяш М.М.  з виступом

 

Студенти медико-психологічного факультету спеціальності «Медична психологія», успішно опрацьовують практичні навички лікаря.

Виступ завідувача кафедри загальної і медичної психології, професора Матяша М.М. за темою : «РОЛЬ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛЬНОТ У ФОРМУВАННІ ФАХОВОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ ЛІКАРЯ-ПСИХОЛОГА» на конференції «Медична психологія 13.0: аспекти практичної діяльності»

Зав.кафедри загальної і медичної психології, професор Матяш М.М. і доцент кафедри Тертична Н.А., привітали студентів ІІІ курсу медико-психологічного факультету (переможців І етапу) Зеленько Єлизавету та Манзюк Роману-Олександру з успішною участю і перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія»

Чергове засідання Студентського наукового гуртка

Студенти та співробітники відвідали майстер-клас: “Основи першої психологічної допомоги”

 

Австрійсько-український проект: Mag. Thomas Ch.Weber,

 

директор Інституту нейропсихотерапії, Відень, Австрія та завідуючий кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О.Богомольця,  професор Матяш М.М.

 

 


Колектив кафедри (2003 р.)


Колектив кафедри (2010 р.)


Професори та доценти кафедри


Робоча нарада зі співробітниками ФПК


Спільне засідання деканату та кафедри


Лаборанти кафедри


С.Д.Максименко читає лекцію слухачам ФПК


Презентація електронного підручника з загальної психології на нараді завідувачів однопрофільних кафедр ВМНЗ України


Практичне заняття зі студентами медико-психологічного факультету проводить доц. Тертична Н.А.


Викл. Хмелевська О.В. проводить засідання студентського наукового гуртка


Випускники медико-психологічного факультету


Співробітники кафедри на підготовчих курсах англійської мови (2004 р.)