НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра загальної і медичної психології

Фотоальбом

Співробітники кафедри доцент Тертична Н.А. та викладач Жук А.В. розпочали прийом документів на медико-психологічний факультет у приймальній комісії НМУ ім. О.О.Богомольця.

 

 

Часом, формальні та офіційні зустрічі стають найкращим місцем для спілкування. Простір без формалізму …  Співробітники кафедри медичної і загальної психології НМУ імені О.О.Богомольця та  Українського Державного Медико-Соціального центру Ветеранів війни

 

ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи”, що відбулася в Українському Державному Медико-Соціальному центрі Ветеранів війни (Циблі, 7 червня 2019 року).

 

7-8 травня 2019 року відповідно до програм міжнародного співробітництва кафедри загальної і медичної психології НМУ імені О.О. Богомольця відбувся візит завідувача кафедри професора М.М. Матяша до Берліну, Німеччина.

 

Відбулися переговори з Маттіасом Лютенбергом – головою відділу білатеральних відносин з країнами Центральної і Східної Європи офісу Канцлера ФРН, про співпрацю по підготовці спеціалістів лікарів-психологів.

 

Візит до  Берліну, Офіс Канцлера, Бундестаг

Завідуючий кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О.Богомольця,  професор Матяш М.М.  з виступом

 

Студенти медико-психологічного факультету спеціальності «Медична психологія», успішно опрацьовують практичні навички лікаря.

Виступ завідувача кафедри загальної і медичної психології, професора Матяша М.М. за темою : «РОЛЬ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛЬНОТ У ФОРМУВАННІ ФАХОВОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ ЛІКАРЯ-ПСИХОЛОГА» на конференції «Медична психологія 13.0: аспекти практичної діяльності»

Зав.кафедри загальної і медичної психології, професор Матяш М.М. і доцент кафедри Тертична Н.А., привітали студентів ІІІ курсу медико-психологічного факультету (переможців І етапу) Зеленько Єлизавету та Манзюк Роману-Олександру з успішною участю і перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія»

Чергове засідання Студентського наукового гуртка

Студенти та співробітники відвідали майстер-клас: “Основи першої психологічної допомоги”

 

Австрійсько-український проект: Mag. Thomas Ch.Weber,

 

директор Інституту нейропсихотерапії, Відень, Австрія та завідуючий кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О.Богомольця,  професор Матяш М.М.

 

 


Колектив кафедри (2003 р.)


Колектив кафедри (2010 р.)


Професори та доценти кафедри


Робоча нарада зі співробітниками ФПК


Спільне засідання деканату та кафедри


Лаборанти кафедри


С.Д.Максименко читає лекцію слухачам ФПК


Презентація електронного підручника з загальної психології на нараді завідувачів однопрофільних кафедр ВМНЗ України


Практичне заняття зі студентами медико-психологічного факультету проводить доц. Тертична Н.А.


Викл. Хмелевська О.В. проводить засідання студентського наукового гуртка


Випускники медико-психологічного факультету


Співробітники кафедри на підготовчих курсах англійської мови (2004 р.)