НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра біоорганічної та біологічної хімії

Наукова робота

Науково-методичний семінар «Сучасні підходи до класифікації небезпек та марковання хімічних речовин»

У рамках співпраці між кафедрою біоорганічної та біологічної хімії та Інститутом гігієни та екології НМУ імені О.О. Богомольця 17 травня 2017 року було проведено науково-методичний семінар «Сучасні підходи до класифікації небезпек та марковання хімічних речовин».

На семінарі було розглянуто питання щодо міжнародних підходів до класифікації та позначення небезпек: Узгодженої на глобальному рівні системи класифікації та марковання хімічних речовин (Globally Harmonized System for Classification and Labeling Of Hazardous Chemicals (GHS)); стандарт Національної асоціації протипожежного захисту (National Fire Protection Association) NFPA 704; рамкове законодавство Європейського Союзу «Реєстрація, оцінювання і авторизація хімікатів»; та національні стандарти ДСТУ ГОСТ 31340:2009 «Попереджувальне марковання хімічної продукції. Загальні вимоги», ДСТУ ГОСТ 30333:2009 «Паспорт безпечності хімічної продукції. Загальні вимоги».

Із доповідями виступили асистент кафедри біоорганічної та біологічної хімії Іщенко А.А. (доповідь «Сучасні підходи до класифікації небезпек та марковання хімічних речовин відповідно до ДСТУ ГОСТ 31340:2009 «Попереджувальне марковання хімічної продукції. Загальні вимоги») та старший науковий співробітник Інституту гігієни та екології НМУ імені О.О. Богомольця, к.с-г.н., Макаренко М.В. (доповідь «Аналіз карт безпеки хімічних засобів для дезінфекції, виявлення основних загроз для здоров’я населення і довкілля»)

Захід відвідали близько 30 осіб: співробітники Інституту гігієни та екології НМУ імені О.О. Богомольця; викладачі кафедр НМУ імені О.О. Богомольця: біоорганічної та біологічної хімії, гігієни та екології № 2, гігієни та екології №3, лікарі-інтерни з загальної гігієни.

img001