НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Кафедра стоматології

Громадська та виховна робота

Час існування кафедри припав на особливий історичний період. В цей період громадська робота кафедри головним чином полягає в наданні невідкладної різнопланової стоматологічної допомоги бійцям АТО. У листопаді 2014 року кафедра разом зі Стоматологічним медичним центром НМУ імені О.О.Богомольця, Асоціацією стоматологів України та низкою волонтерських організацій стала співзасновником громадської акції «Стоматологічне здоров’я – учасникам АТО».

З листопада 2014 р. співробітниками кафедри, лікарями Стоматологічного центру НМУ, лікарями-інтернами-стоматологами надається широкий спектр стоматологічної допомоги – діагностичної, терапевтичної, ортопедичної, хірургічної. Тільки за 4 місяці це близько 300 бійців.

 

 

Лікарі-інтерни-стоматологи під керівництвом викладачів кафедри здійснюють обстеження поранених, що проходять лікування і реабілітацію у Центральному військовому шпиталі МО України, проводять професійну гігієну порожнини рота.

На лекціях та практичних заняттях з лікарями-інтернами викладачі проводять виховну роботу, акцентуючи увагу на таких принципах, як формування світогляду та патріотичне виховання, активна участь у громадських заходах НМУ. Популяризується здоровий спосіб життя та етико-правові аспекти.