НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування в Університеті є важливою складовою навчально-виховного процесу формування спеціаліста-медика, що спрямована на зростання соціальної активності, ініціативи і відповідальності

Метою студентського самоврядування є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, формування у студентів гордості за свій навчальний заклад, національної свідомості тощо.

Діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності.

Основні завдання органів студентського самоврядування:

  • захист прав та інтересів студентів;
  • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  • сприяння поліпшенню умов проживання й відпочинку студентів;
  • сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;
  • співробітництво з органами студентського самоврядування інших вищих навчальних закладів;
  • залученню студентів до вторинної зайнятості у вільний від навчання час;
  • пропаганда здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень;
  • забезпечення участі у вирішенні питань міжнародного обміну студентами.

 

 

ВИБОРИ ДО ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

20 жовтня 2016 року студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця обирали голову Студентського Парламенту та голів Студентських Рад факультетів.

Головою Студентської Ради стоматологічного факультету обрано Сергія Суровцева.

Голова Студентської ради – Суровцев Сергій Віталійович

+38(096)-042-44-79

sersur13@gmail.com

Секретар Студентської ради – Моргунов Марко Романович

+38(099)- 235- 46-76

bobysax@mail.ru

22 листопада 2016 року в конференц-залі фізико-хімічного корпусу Національного медичного університету О.О. Богомольця відбулася Конференція студентів з нагоди представлення новообраних голови Студентського Парламенту та голів Студентських Рад факультетів.

 

БРЕЙН-РИНГ З ІСТОРІЇ ПРИСВЯЧЕНИЙ 175-РІЧЧЮ НМУ

26 жовтня 2016 року в актовій залі фізико-хімічного корпусу Національного медичного університету відбувся брейн-ринг за участю викладачів та студентів. Проведення заходу приурочено 175-ти річчю НМУ, а запитання гри були пов’язані з багаторічною історією медичного університету, яка бере свій початок з 1841 року від створення медичного факультету при Університеті Святого Володимира. Друге місце у напруженій боротьбі зайняла команда Консенсус (збірна Медичного факультету №3 та Стоматологічного факультету) у складі декана стоматологічного факультету Біденко Наталії Василівни, аспіранта кафедри ортопедичної стоматології Етніса Леоніда та студентів 5 курсу Коноваленка Богдана та Федорової Аліни.

 

ІСТОРИЧНИМИ ШЛЯХАМИ УНІВЕРСИТЕТУ

31 жовтня з нагоди 175-ти річчя Національного медичного університету стартував QUEST NMU «Забута історія». Організатором заходу виступив Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця. Поринути в мандрівку епохами та перевірити себе взялися три винахідливі команди. В змаганнях приймала участь команда стоматологічного факультету «Дентаріум» у складі студентів 4 курсу Суровцева Сергія, Момро Михайла, Моргунова Марка, Бузалова Артура та студентки 2 курсу Бабадустової Ольги, яка посіла 1 місце.