НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Наукова робота факультету

ДНІ МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ

 

Щороку у квітні до Всеукраїнського дня психолога на медико-психологічному факультеті відбувається непересічна подія в житті студентів, молодих вчених та професорсько-викладацького складу кафедр факультету   – науково-практична конференція студентів та молодих вчених «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ: АСПЕКТИ ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ». Метою проведення даного заходу є популяризація медичної психології серед студентів та молодих вчених, підтримання традицій факультету, підняття мотивації студентів до оволодіння професією «Лікар-психолог», поширення психологічних знань серед студентів лікувальних факультетів. До конференції долучаються понад 250 учасників, серед яких є доповідачі на пленарному, секційному засідання та ті, які виявили бажання провести майстер класи.

З відкритими лекціями виступають такі відомі вчені в галузі медичної психології як: завідувач кафедри медичної психології, психотерапії та психосоматичної медицини, професор Чабан О.С.; завідувач кафедри загальної і медичної психології, професор Матяш М.М.; професор кафедри сексології, медичної психології, медичної і психологічної реабілітації Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України Маркова М. В.; професор кафедри медичної психології, психотерапії та психосоматичної медицини Хаустова О.В. та інші. На секційних засіданнях впродовж двох днів учасники конференції прослуховують виступи доповідачів з актуальних питань медичної психології. Найкращі роботи студентів оцінюють члени журі та відзначають подарунковими науковими книгами від професорів з їх авторськими підписами. До уваги учасників пропонуються тематики майстер класів: оперативне діагностування психологічного стану особистості в сучасних умовах; людина-професія, цінності, цілісність; емоційна компетентність; діагностика vs психотерапія або і як коли в емоційному моделюванні від діагностики переходити до психотерапевтичних інтервенцій;  робота психолога з медичним персоналом; особливості роботи з гострим стресом; особливості практичної роботи медичного психолога в онкології.

Учасники конференції отримують сертифікати участі та найважливіше безцінний досвід спілкування та обміну досвідом у професійному колі практикуючих фахівців з психічного здоров’я.