НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Сторінка абітурієнта

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ – ПЕДІАТРІЯ

 

Кожного дня перед нами постає вибір. Можливо сьогодні все занадто складно, але так не буде завжди. Кажуть найкраще вчитися на власних помилках. Та помилка лікаря-педіатра занадто дороговартісна. Коли вперше ми  вирішуємо стати Педіатром велика відповідальність випадає на нашу долю. Ми маємо бути готові в будь-який момент врятувати життя дитини! Для цього потрібні неабиякі знання , але «зі смаком» Любові!

«Педіатрія для мене – це не просто слово. Це величезні можливості й не менша відповідальність. Від якості підготовки майбутнього педіатра залежить не тільки успіх лікування, але й життя маленького пацієнта. Хороший педіатр допомагає підтримувати здоров’я дитини, яке буде з нею все її подальше життя. Педіатрія – це мистецтво. Саме тому я з кожним днем все сильніше розумію, що обрав правильний шлях у житті. Педіатр – це не спеціальність, це – поклик душі» – найбільш поширений відгук серед студентів-педіатрів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

«Лікування дитини» – так дослівно перекладається з грецької мови педіатрія. Ця наука вивчає період зростання і розвитку дитини, причини та механізми розвитку хвороби дітей та підлітків, їх лікування й профілактику.

Педіатр – це перший лікар в житті людини, тому що дитина відразу після народження потрапляє під пильний нагляд лікаря неонатолога, а через декілька днів і аж до 18 років її супроводжує лікар-педіатр.

Педіатрія вивчає дитячі хвороби, анатомію і фізіологію дитячого організму, розробляє способи лікування й профілактики.

Сучасна педіатрія включає в себе безліч напрямків: дитяча хірургія, дитяча кардіохірургія, дитяча нейрохірургія, дитяча кардіологія, дитяча гематологія, дитяча онкологія, дитяча гастроентерологія, дитяча ендокринологія, дитяча неврологія, дитяча нефрологія, дитяча урологія, дитяча офтальмологія, дитяча отоларингологія, дитячі інфекційні хвороби, неонатологія та ін. В обов’язки педіатра входить профілактика, вакцинація, діагностика та лікування різноманітної патології. Педіатри працюють з пацієнтами різних вікових груп. Зокрема, неонатологи – це лікарі, які займаються виключно новонародженими, тобто малюками до 28 днів. Інші педіатри спеціалізуються на лікуванні дітей старше й підлітків.

Якщо Ваш вибір впав на надзвичайно світлу й неймовірно важливу спеціальність «ПЕДІАТРІЯ», котра забезпечує здоров’я тим, кому ще важко самому про нього подбати – дітям запрошуємо здобути її в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця на медичному факультеті №3 (педіатричному).

Наш факультет сягає корінням у далекий 1930 рік, коли в Київському медичному інституті було засновано факультет охорони материнства та дитинства, а з 1934 року факультет перейменовано  в педіатричний. У листопаді 2020 року ми будемо відзначати своє 90-річчя.

За час свого існування факультет має неймовірні досягнення, про що свідчить кількість та потужність як клінічних кафедр, так і професорсько-викладацького складу. На факультеті навчається більше 1000 студентів з усієї України, а всього з часу заснування підготовлено більш як 15000 лікарів.

Наші студенти мають активну свідому життєву позицію, займаються науковою, громадською, волонтерською, просвітницькою діяльністю. Захоплюються спортом, мистецтвом, театром, живописом, музикою, фотографією, вокалом.

І якщо Ви досі вагаєтеся, який вибір є правильним?! Обирайте серцем і душею! Адже, коли людина, знає чого вона хоче, і ким вона дійсно хоче стати – вона робитиме все можливе! Наша ціль це здорові та щасливі діти! Це наше майбутнє і наша надія! Це наше Найкраще Натхнення.  Робіть свій вибір  за покликом душі! Ми щиро бажаємо успіхів, наполегливості, і впевнених кроків з вірою в себе!

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: Педіатрія – моя майбутня спеціальність. Особливості навчання.

 

ВІДЕО: ПЕДІАТРІЯ – ПОКЛИК ДУШІ