VIII СПАРТАКІАДА «ЗДОРОВИЙ КИЯНИН»

23.04.2019

19-21 квітня 2019 року фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» провело спартакіаду з 10 видів спорту, учасниками якої стали спортивні команди – представники різних установ та організацій Києва. До складу збірної команди Київської міської профспілки охорони здоров’я увійшло багато викладачів та студентів НМУ імені О.О. Богомольця.

Збірна команда медиків посіла III місце в командному заліку. Особливо відзначилися студенти нашого Університету: Аріна Бичкова, яка посіла перше, друге і третє місця з різних дисциплін легкої атлетики, Вадим Бабюк завоював дві срібні медалі за біг на стометрову дистанцію та стрибки в довжину, Олександр Городецький та Вікторія Хоцянівська стали чемпіонами спартакіади з настільного тенісу, Єгор Сологуб виборов третє місце у змаганнях з армспорту, а лікар-інтерн Богдан Черненко здобув бронзову медаль у змаганнях з гирьового спорту.