СТУДЕНТКА ДІАНА ТАЛАШ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

02.10.2015

Здавна повелося, що боротьба – це суто чоловіча справа. Але дівчата аж ніяк не хочуть поступатися чоловікам місцем на п’єдесталі. Ось і в нашому Університеті навчається сильна, спритна спортсменка, майстер своєї улюбленої справи – боротьби дзюдо і самбо студентка 3 курсу медичного факультету №3 Діана Талаш.

Вже, будучи першокурсницею, потрапила до складу юнацької збірної України. Безумовно, вона прагнула стати майстром спорту і цього року її мрія збулася. Набираючись досвіду, вона крок за кроком підіймалася сходинками подіуму спортивної слави. На початку цього року вона потрапила до складу студентської збірної команди м. Києва і виборола бронзу на 12 Всеукраїнській універсіаді в м. Сумах. Після цього на початку вересня вона виграла чемпіонат м. Києва, а 23-25 вересня в м. Черкаси Д. Талаш здобула 2 місце чемпіонату України по боротьбі дзюдо, виконавши норматив Майстра спорту України.
Щиро вітаємо Діану і сподіваємося на її подальші спортивні успіхи.