ПЕРЕМОГА ЗБІРНОЇ КОМАНДИ НМУ З ПЛАВАННЯ

28.03.2016

26 березня 2016 року в басейні спорткомплексу "Наука" відбулися змагання з плавання "Містер батерфляй" V Київської міської Спартакіади "Здоровий киянин 2016".
Збірна команда НМУ імені О.О.Богомольця показала блискучі результати і здобула перше місце у загальнокомандному заліку.
Студентка 4 курсу медичного факультету N2  Коваль Крістіна здобула золоту медаль на дистанції 25 м вільним стилем та срібну медаль на дистанції 50 м  вільним стилем. Студентка 2 курсу медичного факультету N2  Шадурська Катерина зайняла 3 та 4 місця на дистанціях 50 м та 25 м вільним стилем. Серед чоловіків на дистанції 50 м вільним стилем золоту медаль здобув студент 6 курсу медичного факультету N1 Коваль Віталий. На дистанції 100 м комплексне плавання він також виборов бронзову медаль. Студент 2 курсу стоматологічного факультету Ошурко Владислав посів 4 місце на дистанціях 50 м вільним стилем та 100 м комплексне плавання. В естафетному плаванні 4х25 м вільним стилем наша збірна команда впевнено виборола перемогу. Також у категорії  45+ років серед жінок доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я А.П.Дяченко здобула перемогу на дистанціях 50 м та 25 м вільним стилем та в естафетному плаванні 2х25 та 4х25 м вільним стилем.