ГОЛОВНИЙ СПОРТИВНИЙ ТРОФЕЙ X КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «ЗДОРОВИЙ КИЯНИН» ЗАВОЮВАЛИ МЕДИКИ

22.02.2021

Минулої суботи, 20 лютого 2021 року, відбулися змагання X Київської міської спартакіади «Здоровий киянин». Турнір проходив із: тенісу, бадмінтону, армреслінгу та гирьового спорту. 12 команд боролися за призові місця і головний приз турніру – Кубок виклику. Спортсмени НМУ склали основу команди Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я (КМППОЗ) і принесли  найбільше переможних очок, виборюючи призові місця в індивідуальному заліку.

Так, інтерн Микола Соловей продемонстрував гідні результати на трьох спортивних майданчиках. Порадували також наші тенісистки, студентки НМУ: другокурсниця Анна Міклуха та шестикурсниця  Ольга Кожокарь, які посіли відповідно перше і третє місця. Переконливу перемогу в турнірі з гирьового спорту отримав інтерн Андрій Андрійчук, який став золотим призером серед важкоатлетів.

Ще у розпалі турніру стало відомо, хто є головним претендентом на отримання головного трофею  спартакіади.  Кубок виклику цілком заслужено дістався команді КМППОЗ. Заступник голови Київської міської організації ФСТ «Спартак» Іван Токаренко вручив головну нагороду змагання представнику команди переможців, старшому викладачеві  кафедри фізичного виховання і здоров’я М.С. Задорожному.