НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НМУ ІМЕНІ О. О. БОГОМОЛЬЦЯ З ЛІКАРЯМИ-ІНТЕРНАМИ

02.08.2019

01 серпня 2019 року у великій лекційній залі Стоматологічного центру НМУ імені О.О. Богомольця відбулася зустріч керівництва Інституту післядипломної освіти Університету та представників профільних кафедр з лікарями-інтернами.

Директор Інституту післядипломної освіти НМУ доктор медичних наук Т. А. Вежновець, звертаючись до інтернів, зазначила, що на них чекає копітка щоденна праця, яка потребуватиме високої організованості, сумлінного ставлення до обов’язків лікаря, душевного «горіння». Вона також акцентувала увагу інтернів на структурних частинах ліцензійного іспиту «КРОК-3» та особливостях підготовки до його складання.

Інтернів привітав завідувач кафедри акушерства та гінекології, доктор медичних наук, народний депутат України М. В. Макаренко. Зокрема він наголосив, що лікар має любити справу, якій присвячує життя, слухати і розуміти пацієнтів.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри неврології доктор медичних наук, професор Л. І. Соколова, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії доктор медичних наук, професор О. С. Чабан, професор кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор А. К. Рушай, доктор медичних наук, професор кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти І. А. Зайцев та куратори інтернів від профільних кафедр.

 

Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця