НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗБІРНА НМУ З ФУТБОЛУ СТАЛА ЛІДЕРОМ У СВОЇЙ ПІДГРУПІ В ЧЕТВЕРТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЛІГИ УФАМ

09.12.2019

У спорт-комплексі «Наука-спорт» стартував 4-й чемпіонат з футзалу  ліги Української футбольної асоціації медиків. Змагання проходять за підтримки Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я.  У перегонах беруть участь десять команд різних медичних закладів столиці.

З великою перевагою, рахунком 6:0 команда НМУ переграла футболістів Української військової медичної академії і стала лідером у своїй підгрупі. Наші футболісти продемонстрували не абияку майстерність і волю до перемоги. За умовами чемпіонату в матчах беруть участь молоді спортсмени і ті, хто перетнув 35-річну  вікову межу, з метою залучення до змагань старшого покоління медиків. Капітан збірної НМУ, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Олександр Канюра власним прикладом довів, що наші футболісти вміють злагоджено діяти у командній грі і в той же час проявляти індивідуальну майстерність. Він здійснив низку влучних передач партнерам, а згодом сам став автором голу. Також відзначилися забитими голами доценти НМУ Андрій Борисенко та Тарас Галига, а нападаючий, студент Олександр Карпенко тричі заставив  голкіпера суперника виймати м’яч із сітки воріт.

Тренер команди НМУ, старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я Віталій Зіва зазначив, що турнір є прекрасним стимулом для підтримки фізичної і спортивної форми впродовж всього зимового періоду, що дає змогу підійти до нового футбольного сезону – 2020 всебічно підготовленими.

 

Редакція газети «Медичні кадри»