НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗАВЕРШИЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

24.06.2020

 

 

23 червня випускники 2020 року медико-психологічного факультету, які навчалися за спеціальністю «Медична психологія», склали останній іспит з дисципліни «Загальна та медична психологія». Цей екзамен є профільним і він має засвідчити якісну підготовку  лікарів-психологів. Як і всі інші іспити, випускники його складали у дистанційному форматі.

Голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри гігієни праці і професійних хвороб, академік НАМН України Олександр Петрович Яворовський, звертаючись до студентів, закликав їх зосередитися і показати достойний рівень знань з предмету, незважаючи на незвичну дистанційну форму складання практично-орієнтованого комплексного іспиту.

Підбиваючи підсумок, декан факультету, професор М.М.Філоненко подякувала адміністрації НМУ, екзаменаційній комісії за чудову підготовку і проведення іспиту, а викладачам випускових кафедр за цією спеціальністю – за підготовку відповідних клінічних ситуацій, за якими можна було виявити рівень клінічного мислення випускників.  Мирослава Мирославівна також зазначила, що «загалом іспит склали всі, кожен отримав індивідуальний результат, яким може пишатися!».

 

Прес-центр за матеріалами деканату медико-психологічного факультету