НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018: ДРУГИЙ ДЕНЬ

13.07.2018

СЛОВО АБІТУРІЄНТАМ:

 Анастасія Омельянчук, смт Ємільчине Житомирської області:

«Про те, що хочу стати акушер-гінекологом, зрозуміла ще у 7 класі. Побачила цікаву телепередачу і серйозно задумалась над тим, яка це чудова професія – допомагати людині з’явитися на світ. Живу з бабусею-опікуном Нелею Федорівною. Вона підтримує мій вибір. Вірю, що моя мрія здійсниться».

 

 

 

 

 

 

Назар Русин, родом з Львівської області, проживає у Києві:

«Щоб зрозуміти, чи моє рішення стати лікарем серйозне, спочатку вступив до Київського медичного коледжу, який закінчив з відзнакою. Хотів бути стоматологом, але швидко зрозумів, що існує багато інших можливостей реалізувати себе у цій професій. Зараз мрію стати нейрохірургом. Під час практики, яку проходив за хірургічним, терапевтичним, педіатричним профілями, а також в Інституті серця, ще раз усвідомив, що це дійсно моє. В медицині подобається все – лікувати, спілкуватися, навіть сама атмосфера лікарні. Маю і інші хобі – шахи, бадмінтон. Сестра теж вчиться в НМУ – на 4 курсі педіатрії. Це заклад, в якому я зможу реалізувати себе і здійснити свою мрію».

 

 

 

Христина Вархоляк, м.Київ:

«У моїй родині є медсестри, фельдшери, хірурги. Тому з дитинства розуміла, що таке – бути медичним працівником. З відзнакою (усі п’ятірки) закінчила медичний коледж. Практику проходила у приймальному відділенні лікарні. Сподобалось, бо мала можливість бачити багато різних нестандартних ситуацій, коли люди потребували кваліфікованої допомоги і від того, наскільки вона кваліфікована і своєчасна, залежало їх життя. Хочу бути хірургом, допомагати людям і хочу навчатися цьому саме у НМУ».

 

 

 

 

 

Євгеній Іваненко, м. Астана:

«Приїхав з Казахстану у Київ до родичів. І вирішив вступити до медичного університету. Завжди мріяв бути гарним стоматологом, бо у мене на батьківщині стоматологів багато, але професійних – одиниці. Сподіваюсь потрапити на бюджетну форму, але якщо не вийде, будемо розглядати інші варіанти. Чув багато добрих відгуків саме про НМУ, як про заклад, де ведеться викладання на найвищому рівні, тут багато іноземців, і навчання тут дає багато можливостей».

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр