НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018: ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ

16.07.2018

СЛОВО АБІТУРІЄНТАМ:

Ярослав Римарук, м.Київ:

«Запам’яталась робота на «швидкій». Різноманітні екстремальні ситуації дають можливість зрозуміти, чи правильно ти обрав професію. Я переконаний, що правильно. Мрію бути анестезіологом чи вертебрологом – час покаже. Навичками масажу вже володію і пацієнти кажуть, що добре. Тож наразі стоїть питання про необхідність отримання нових знань, навичок. Переконаний, що Київський Національний медичний університет – саме той заклад, де я зможу їх отримати і стати гарним лікарем».

 

 

 

 

 

Тетяна Горзов, Ангеліна Візічканич, м. Хуст Закарпатської області:

«Ми подружились під час навчання в Хустівському медичному коледжі. Цьогоріч отримали дипломи з відзнакою за спеціальністю фармація. Вирішили не зупинятись на досягнутому і разом подаємо документи на фармацевтичний факультет. Сподіваємось, наша спільна мрія здійсниться і згодом ми станемо висококваліфікованими фахівцями фармацевтичної галузі».

 

 

Павло Машкін, Маріуполь Донецької області:

«Вивчаючи біологію зацікавився й медициною. Чим глибше вивчав науку, тим більше переконувався, що саме в лікарській справі зможу найкраще себе реалізувати. Батько, потомственний шахтар, підтримав моє рішення. І ось я в Києві подаю документи до Національного медичного Університету ім. О.О.Богомольця. На ЗНО з біології отримав 182 бали, що дає мені надію на перемогу в конкурсі».

 

 

 

 

 

 

Інна Осадча, м. Шостка Сумської області:

«В Київ, вступати до медичного університету, я приїхала разом з подругами – Каріною Давидовою та Євгенією Макаренко. Разом успішно завершили навчання в Шостинському медичному училищі й тепер прагнемо вступити на фармацевтичний факультет. Захоплення фармацією здружило нас. Тепер ми хочемо разом удосконалювати обраний фах».

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр