НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АСОЦІЙОВАНОГО ПРОФЕСОРА ЗІ США ОЛЬГИ ЗАПОРОЖЕЦЬ «ОСНОВИ МОТИВАЦІЙНОГО ІНТЕРВ’ЮВАННЯ»

26.11.2019

26 листопада 2019 року в аудиторії імені В.Ф.Войно-Ясенецького – Святителя Луки Кримського морфологічного корпусу НМУ відбулася відкрита лекція асоційованого професора, доцента кафедри психології та консультування Регентського університету (штат Вірджинія, США) Ольги Запорожець «Основи мотиваційного інтев’ювання». Науковця з дружньої країни, уродженку міста Запоріжжя, аудиторії – переважно студентам і викладачам медико-психологічного факультету – представив завідувач кафедри загальної і медичної психології НМУ, заслужений лікар України, професор М.М.Матяш. Михайло Миколайович наголосив на винятковій користі для України від співпраці з науковими установами і окремими вченими тих країн, де медична психологія як наука досягла відчутних успіхів і відіграє неабияку роль у суспільстві.

Саме через те Ольга Запорожець дещо відійшла від порядку денного і виділила пів години для ознайомлення українських колег з адаптативними стандартами для підготовки фахівців у сфері психологічного консультування та травмотерапії у США.

Сама лекція, тему якої доповідач «звузила» до залежностей і боротьби з ними, викликала жвавий інтерес присутніх. Ольга Запорожець побудувала її так, що теоретичні викладки чергувалися з бліц-опитуваннями, прикладами з медичної практики, а наприкінці було змодельовано саму співбесіду лікар – пацієнт. На роль останнього зголосився студент з аудиторії.

Під час лекції Ольга Запорожець представили присутню в залі колегу – директора київського Центру психологічного консультування “Відкриті двері”  Оксану Сивак і запевнила представників НМУ, що американська сторона зацікавлена в подальшій співпраці.

 

Прес-центр