НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ З ФІНЛЯНДІЇ

13.02.2020

12 лютого 2020 року у конференц-залі адміністративного корпусу Університету відбулася зустріч керівництва НМУ з представниками фінської делегації. Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л. Скрипник, представила членів української переговорної групи –  проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, професора О.А. Канюру, декана медико-психологічного факультету М.М. Філоненко, завідувача кафедри медицини надзвичайних ситуацій, професора А.М.Гринзовського, завідувача кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини, професора О.Є. Дорофееву, професора кафедри внутрішньої медицини В.Н. Крамарєву, начальника відділу міжнародних зв’язків, доцента О.Л. Таринську  та асистента кафедри педіатрії №1 Ю.П. Резнікова. Рімма Леонідівна зазначила, що НМУ співробітничає з 75 закордонними науково-освітніми та лікувальними закладами і висловила зацікавленість у налагодженні співробітництва з Університетом прикладних наук Сатакунта, який презентували гості.

Фінську делегацію очолював начальник відділу міжнародних зв’язків університету Кайну Арі-Пека, якій докладно розповів про особливості системи вищої освіти у Фінляндії взагалі та Університеті прикладних наук Сатакунта зокрема. Фінські гості підготували мультимедійну презентацію, яку коментували декан медичного факультету Савола Тііна Маркетта та старший викладач Ело Ану Маркетта.

У ході зустрічі сторони визначили основні напрямки співпраці і висловили готовність підготувати та підписати двосторонній документ про співробітництво між НМУ і Університетом прикладних наук Сатакунта.

 

Прес-центр