НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НМУ З ЛІКАРЯМИ-ІНТЕРНАМИ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я КМДА

09.09.2019

Так, вони знову повернулися до alma mater, щоб удосконалювати обраний фах з офтальмології, акушерства та гінекології, онкології, психіатрії, сімейної медицини та інших медичних спеціальностей, про які мріяли ще зі студентської лави. Ми побачили в аудиторній залі багато знайомих облич ще зі студентських часів. Серед них були і ті, кому на урочистостях з нагоди випуску НМУ 2019 вручали дипломи з відзнакою, а наразі вони знову починають усе з початку, хоча як стверджує лікар-інтерн офтальмолог Владислав Шумілов, це вже зовсім інший рівень фахової підготовки, тому є дуже висока мотивація до навчання. Одностайно підтримали свого колегу лікарі-інтерни акушери-гінекологи Юлія Ливенко та Ганна Бондар, які навчаються на кафедрі акушерства та гінекології, що розташована на базі пологового будинку №5 міста Києва.

– З перших днів навчання наші викладачі сприймають нас як молодших колег, а пацієнти як своїх лікарів. Це накладає на нас високу відповідальність, – запевняють Юлія та Ганна.

Навчальною програмою для лікарів-інтернів передбачено також іспитові випробування. Найсерйознішим із них є складання через пів року ліцензійного іспиту «КРОК 3». Директор Інституту післядипломної освіти, доктор медичних наук Т.А. Вежновець звернулася до лікарів-інтернів і наголосила на тому, що програмою підготовки передбачено настановчі лекції, які є дуже важливими для складання «КРОК 3». Ці лекції читають найкращі фахівці нашого Університету.

Редакція газети «Медички кадри»