НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛАСЯ РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ В РУКАХ АНЕСТЕЗІОЛОГА В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ СОVID-19»

17.09.2021

 

17 вересня 2021 року в актовій залі фізико-хімічного корпусу Університету відбулася регіональна конференція «Сучасне медичне обладнання в руках анестезіолога в умовах пандемії СОVID-19», яку організували: НМУ імені О.О.Богомольця, департамент охорони здоров’я КМДА та Асоціація анестезіологів України.

Відкрили засідання ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Ю.Л. Кучин, директор департаменту охорони здоров’я КМДА, доктор медичних наук, професор В.Г. Гінзбург і доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, президент Асоціації анестезіологів України С.О. Дубров. Вони привітали присутніх із початком роботи, відзначивши важливість теми конференції, роль анестезіології в умовах пандемії  і побажали присутнім продуктивної роботи.

Перед початком конференції ми зустрілися з професором С.О. Дубровим, який наголосив, що “головною метою проведення заходу є нагальна необхідність навчити якомога більшу кількість медичних працівників-анестезіологів користуватися сучасним медичним обладнанням, без якого уявити сьогодні роботу анестезіологів неможливо”.

Ректор, член-кореспондент НАМНУ, професор Ю.Л. Кучин представив доповідь «Ефективне застосування інтелектуальних режимів: базовий практикум». Із доповідями: «Підсумки перших хвиль COVID-19: особливості, проблеми вентиляції пацієнтів в українських ВІТ» та «Антибіотикотерапія у пацієнтів з COVID-19. Профілактика та лікування вентилятор-асоційованих пневмоній» виступив доктор медичних наук, професор, С.О. Дубров.

Цікавими та змістовними були виступи кандидата медичних наук, доцента кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії К.Ю. Бєлки – «УЗД легень у пацієнтів з легеневою патологією», кандидата  медичних наук, клінічного експерта з ШВЛ компанії Hamilton Medical О.Є. Сатішура  – «Волюметрична капнографія в рутинній практиці анестезіолога» та лікаря-анестезіолога У.А.Мінаєва – «Можливості моніторингу легеневої механіки у сучасних апаратах ШВЛ та його клінічне застосування».

Після закінчення конференції її учасники отримали сертифікати.

 

Прес-центр