НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ "МЕДИК" ЗАВЕРШЕНО ПІДГОТОВКУ ДО ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ

10.06.2016

10 червня 2016 року члени комісії з контролю якості ремонтно-будівельних робіт Національного медичного університету імені О.О. Богомольця перевірили стан готовності табору «Медик» до оздоровчого сезону студентів університету у 2016 році.

Студентська база відпочинку готова до заїздів відпочиваючих, яких очікують вже з 1 липня.

За словами голови комісії, начальника відділу з капітального ремонту та будівництва Клавдії Виноходової, цього року капітально відремонтовано будівлі санвузлів та туалетів, встановлено нові унітази та умивальники, зроблено сучасні чоловічі та жіночі душові кабіни зі змішувачами, підведено гаряче водопостачання та встановлені нові бойлери.

На території табору відновлено зовнішнє освітлення, яке не працювало. За правилами техніки безпеки прокладено електромережу, становлено стовпи з фонарями, які забезпечують освітлення табору в темну пору доби. Також проведено заміну покрівель на санітарних будівлях, які були в аварійному стані, підведено гідроізоляцію, покладено плитку, завершено окрему кімнату для прання речей.

Ремонтні роботи провели не лише зовні, серед важливого – прочищення каналізаційних труб. Територія табору впорядкована і вже очікує відпочиваючих. Нагадаємо, проживання здійснюється в одноповерхових дерев’яних будиночках, які обладнані меблями, постільними речами та білизною відповідно до нормативних вимог.

НМУ імені О.О. Богомольця запрошує студентів провести літній відпочинок в СОТ «Медик», який розташований в екологічно чистій зоні поблизу р. Козинка та передмісті Києва – Конче-Заспі.

Для оформлення путівки необхідно:
копія паспорту;
копія студентського квитка
квитанція про оплату

За детальною інформацією звертайтесь в Профком студентів НМУ, або за телефонами:

(063) 568 50 13
(097) 979 77 12, Віталій

СОТ “МЕДИК” ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТІВ

Прес-центр